piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

Największy wybór moim zdaniem jest na www.sklep.ledsgroup.pl
Bardzo dobre ceny za zestawy żarówek. Polecam zapoznać się z ofertą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

przy sklepie z czerwonej cegly Wojska Polskiego 31

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

Witam, zakładam ten temat aby uświadomić paru osobom (choc raczej juz niewielu w tym pieknym miescie nad Narwia) zalety wyjazdu za granice i dluzszej perspektywie zamieszkania.
Pracowalem kilka lat w instytucjach panstwowych w Lomzy i innych miastach. Piastowalem dosyc prestizowe funkcje, bylem formalnie nazywany, traktowany z szacunkiem jako PAN URZEDNIK, STARSZY XXX, etc. Oczywiscie pensja maksymalnie 150% minimalnej krajowej, praca przynoszona do domu, atmosfera w pracy tragiczna - koterie, uklady, zaleznosci towarzysko-finansowe.
Od jakiegos czasu mieszkam w UK. Dramatyczna roznica w poziomie zycia i wogole podejsciu do podstawowych spraw zmusila mnie do zastanowienie sie nad paroma sprawami. Czemu tak sie dzieje, kto za to odpowiada, dlaczego ludzie nie chca nic zmienic w swoim zyciu.
Jak to jest z wyjazdem ? Kiedy podjac decyzje, na co zwracac uwage, czemu warto liczyc przede wszystkim na siebie.
Napisze szerzej juz niedlugo. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

czekam niecierpliwie i dodat ,że mam taka samą jak ty ocene sytuacji w tej polsce B . Problem w tym ,że nie mogę się zdecydować aby to przerwać i zacząć od nowa ale gdzieś w nowym miejscu.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

polecam zaczaić się jak takie żarówki roznego typu będą w sprzedaży w Lidlu. W tym sklepie pojawiają się czasami ledy firmy Livorno - doskonała ciepła barwa światła i jak piszą ,że daje siłe światła jak 50 watowa żarowa to na mur beton daje a nie bżdzi. Co ważne żarówki te w czasie świecenia nie zmieniają w istotny sposób barw otoczenia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

Witam, to ja ukradłem ten dekielek proszę o kontakt na numer 789****** w celu ustalenia szczegółów... Chyba nie myślałeś, że złodziej tak zrobi? Ale społeczniaków w oknach jest na pęczki więc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum paplikowa wścieklizna. Tak na marginesie to jeszcze trzy lata(do następnych wyborów) kwiku, jadu i wylewania żółci. Biedny ten lewacki pajączek.

I to na zakończenie :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org