czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak ci teraz nie wstyd?

o zobacz Beth, to nie wiedziałam, że tu jest jakiś kalendarz. To idę się rozejrzeć i poczytać co ciekawego w Łomży będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

jest ok,dobrze i o wiele taniej,a jak już ktoś sam potrafi to tylko koszt materiału,ale plastik zdaje egzamin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Drodzy Łomżanie i ciotowaty narodzie. Nie jest to wymysł spółdzielni mieszkaniowych z Łomży, ani nawet ratusza. Jest to zamiennik podatku katastralnego, z którego Donald wycofał dvpę. Inicjatywa odgórna, została zrzucona na samorządy, które ochoczo zabrały się do działania. Zresztą, jak zawsze gdy chodzi o dojenie narodu. Pomysłów na rozwój gospodarczy kraju, nie mają żadnych. Do sprzedaży też już niewiele zostało. Za to, nie brakuje koncepcji do wyciskania ostatniego grosza ze społeczeństwa. I niejedno zapewne jeszcze wypłynie. Żłób pusty, więc skądziś trzeba brać. Nie wiem tylko, jaka jest podstawa prawna takiego postępowania. Na żadną ustawę jeszcze nie natrafiłem. Oraz owa kilkuset procentowa podwyżka. Przecież inflacja wynosi niby kilka procent. Jak to, siedzi sobie kilku mądrali, i tak naliczają? Podług czego? I jakie kryteria, równe dla wszystkich? Czy podług "zasług"? Dodam że, z innych rejonów kraju napływają podobne wieści o kilkuset procentowym wzroście. Dziwne, a może i nie, że skvrwione media nic o tym nie mówią. Najważniejsze aby poparcie nie zmalało.
Niby sprytnie pomyślane, chociaż czytając różne komentarze wydaje się słuszne. Jedni będą mieć pretensje do spółdzielni, inni do samorządów, podczas gdy decyzje wyszły z samej "chlewni".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Masz tu kontakt do człowieka, który się zajmuję taką reklamą, z firmy GLOBARTprint, korzystałem z usług - 602689958

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Daj mu święty spokój, nie zasługuje na ciebie, znajdzie sobie zdecydowanie lepszą, która doceni co to znaczy dobry facet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Proponuję ścianę budynku w Hotelu Gromada:) widoczną już w Piątnicy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Hej wiecie gdzie w Łomży dostanę taką kartę

http://allegro.pl/internet-orange-free-6-2-gb-rok-firma-fv-wyprzedaz-i2525982131.html

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Dziękuję olinka. a możesz mi podpowiedzieć na jakich stronach sprawdzasz ? też sprawdzam tylko nie wiem czy na odpowiednich stronach. z góry dziękuję. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

lub prawnika - ktory zajmuje sie prawem pracy (zna doglebnie) i ZUS. Poniewaz teraz mam stycznosc z ZUSem chcialabym takiego zatrudnic.Moze ktos takiego zna?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Właśnie . Nie zasługujesz na niego . Znowu chcesz mieć, kogoś, kto byłby na każde twoje zawołanie . Pewnie każdy twój foch był dla niego ważny i starał się mu sprostać . Facet niech przejrzy na oczy, bo dla niego życie z tobą byłoby wiecznym nadskakiwaniem tobie . A co ty dla niego zrobiłaś ? Czy też byłaś dla niego wsparciem, jakim był on dla ciebie ? Z tego co tu czytam ( wynika to z twoich postów ), to nie wydaje mi się . Powiedzmy , że wraca, bo tęskni za tobą, bo w 5 minut nie da się zapomnieć , to oczywiste, a tobie za jakiś czas znowu coś odwinie, uznasz to za kryzys i znowu po balu . Z tego jak się tu kreujesz wynika, że bardzo to jest możliwe . Chłopaku nie wracaj do niej, bo szkoda życia przy niej . Już dość czasu zmarnowałeś .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Gdzie na wojska polskiego możesz napisać w którym miejscu doszło do kradzieży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

no te wyniki z matury to tylka nie urywaja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

niektóre miejsca są monitorowane, może była jakaś kamera gdzieś w pobliżu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Chłopak byłby głupi gdyby wrócił do ciebie,nie zasługuje na kogoś takiego jak TY!!!!! A poza tym nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody to jest sprawdzone,a jeśli już się wejdzie to nigdy nie jest między partnerami tak samo jak było przed rozstaniem:)! Prędzej czy później rozstanie nadejdzie! Wiem co mówię,bo to przeżyłam:(! Ale życzę Ci powodzenia!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

misia...pisałam na gg,odezwij się proszę

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Dodam, że mogę się zamienić na molinezje czarne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

a dlaczego w liczbie mnogiej? przeciez na lomzycy dluuuuuuuuuugo nie znajdziemy nawet galerii!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________________________-

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

nie wyszło bo 3 słowa vel zezowate szczęście to była jedna i ta sama osoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

gagatek hehe dzięki temu lepsze statystyki mają, niż są

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

thx miało być :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

przyjmę skrzynkę piwa, może być Wyborowe,,,,,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Cześć Janek, dawno Cię nie było...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

Hej ;) nie wiecie może w której bibliotece w Łomży znajdę książki L.J. Smith pt. Pamiętniki wampirów.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

mhm





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ci teraz nie wstyd?

jechac i prosic obiecywac itp itd .. to je meska duma jak juz ktos wspominal.. tylko z tego co sie naczytalem to Ty zla kobieta jestes dla niego i w o g o l e moze ma juz innom



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org