piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Czy ktoś może orientuje sie do której jest otwarty salon kosmetyczny w sobotę na Małachowskiego bodajże 6, w tym bloku co jest piekarnia Kraska i cukiernia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

To nic tylko czaic i spotkac gdzies to zrodlo :) powodzenia

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Witam,
jestem zainteresowana zakupem powyższego budzika, gdyby ktoś takowy posiadał lub wiedział gdzie mogę go nabyć to proszę o kontakt.
Email: marcusia800@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Pływalnia nr 1 (na Niemcewicza), sauna czynna z tego co pamiętam od 16, wliczona w cenę biletu na basen.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Ten pajacyk co go przytulił to nawet nie wie co stracił!! Za taki aparat w takim stanie dostanie 20-30 zł Ja za zwrot tego telefonu jeszcze bym mu zero dopisał bo to dla mnie bardzo ważne!!! Jak nie to nie drobny złodziejaszku nawet nie wiesz co straciłeś!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Marudo,ale dla kogo to takie wyznanie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Nie znacie tego numeru Popisowskie bolszewiki:)) A szkoda Katolicy Patryjoci że nie znacie POlskiej historiiii:)))

New Year's Day - U2


http://www.youtube.com/watch?v=f8BtB4C3Vi8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

http://www.sadistic.pl/apel-do-kibicow-gen-zbigniew-scibor-rylski-vt85836.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

zeby dostac kredyt na mieszkanie trzeba miec wysokie udokumentowane zarobki. znajomy 250000 nie dostal przy 4000/mies (2 os) na 30 lat. wymagania bankow sa coraz wieksze, szukaja zabezpieczen stad wzrost cen stancji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Interesujacyfacet ok madzre prawisz tylko troche wklepujesz regółki wziete ze studiów przyklad kobieta bedac w zwiazku jak zdobyła faceta to już myśli że wszystko wie o facetach.. i tu się myli..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Nie trzeba ogłoszeń wystarczy mieć bliska rodzine i komplet jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

bach ktory dostał go na komunie od uposledzonych umyslowo rodzicow dostal takie manto ze postanowil go odnalezc, takze pies wrocil do tego bachora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Czy ktoś wie jakie szkolenia organizowane są w hufcu pracy? Widziałam ogłoszenie:

CEiPM w Łomży zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie bezrobotne, nieuczące się kobiety: 18-24 lata(kurs zawodowy, językowy, komputerowy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

bede miała gości z tej miejscowości a o co chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Witam
Znacie może jakies fajne miejsce na 2-dniowy nocleg pod namiotem ?? Chodzi mi ,aby w pobliżu było jakas dzika plaza i miejsce na ognisko lub grilla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

w szpitalu jest poradnia dermatologiczna, na wyszynskiego jest dermatolog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

Smieszne jest to, że mieszkaniec Łomży lub okolic, nie jest w stanie dotrzeć do schroniska w godzinach jego otwarcia, natomiast ludzie jadący z drugiego końca Polski, jak Poznań ,Kraków, Łódź itp. znajdują czas. Wypatrzą sobie pieska na stronach internetowych, który ich zauroczy, upewnią się telefonicznie czy jeszcze jest i jakie są godziny otwarcia schroniska i grzeją do Łomzy.
Wiadomo, że tu pies będzie miał bosko, bo byle burak nie gnał by kawał świata za psem.
Czy warto na siłę wypychać psy do adopcji? Zajrzyjcie na cudze podwórka co się na nie których dzieje. Szok! Psy na słońcu na krótkich łańcuchach albo małe kojce), bez wody, karmione byle świństwem. Wokół gówna nigdy nie sprzątane. Potem właściciel(ka) twierdzi że nie ma czasu psem się zajmować.
Inna ciekawostka, to na 20 chętnych adoptować psa, tylko jeden adoptuje.
Więc czego ci ludzie szukaja? Bo kto naprawdę chce zaadoptować psa to wśród 150 psów coś by wybrał. Niestety w schronisku rasowych szczeniąt nie ma, są zwykłe przeciętne kundelki. Zdarzają się rasowe dorosłe psy, ale one moment i "znikają".

wolontariuszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewicowa wizja państwa, czyli jak z chuligana zrobić bohaterkę.

mogę wziąć samego królika za free;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org