czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przemoc nie może być usprawiedliwiona

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/493531,Grozi-nam-gwaltowny-wzrost-zachorowan-na-odre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Panie krawcowe na Mazowieckiej FAMA Extra obsługa i profesjonalizm!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Ten czarny jest przecudowny. Mam nadzieje, ze szybko znajdzie dom. Popytam znajomych czy ktos nie szuka psiaka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

monitor opłata adopcyjna to 30 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

pani wysoka blondynka z apteki na Małachowskiego ;)

co do pań z poczty na Ks. Janusza, to podzielam niezrozumienie dla tej kandydatury :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

U mnie wszystko działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Ktoś sie wybiera ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Ełnuch też by się przydał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

BRAK NICKA nie komentuj jak nie masz pewnosci co do sytuacji. Nie ma o czym glosno mowic - nie bylo Cie tam to siedz cicho, zginely dwie osoby wiec to chyba wystarczajacy powod aby sie nie udzielac. Po zdjeciach nie widac zeby byla tam gora albo luk, po za tym trasa byla i pewnie nadal jest zle oznakowana o czym trabia wszyscy na okolo. Uszanujcie rodziny zmarlych i nie róbcie tu dochodzenia bo od tego jest ktos inny....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

@venezia, a gdzie tam jest "sąsiedni salon kosmetyczny"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Kim była ta dziewczyna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

To byłem ja :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

wesele bylo Perła i tam puiszczali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Pamietaj spiesz sie powoli. Takie szybkie zap... prowadzi wlasnie do wypadkow . Dlaczego jadac na drodze ,gdzie mozna jechac 90 km , jade ok 100 . Ci wiecznie spieszacy sie wyprzedzaja ,na sile ,mimo zakazow . i zajezdzaja droge. Stwarzajc zagrozenie , powinno sie dzwonic na MO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

W linku od Kukulka czytamy o liczbie zachorowań na choroby zakaźne. Jaki wniosek z tego? Mamy obowiązkowe szczepienia i szczepimy dzieci a liczba przypadków chorób zakaźnych wzrosła, dlaczego? Sami sobie odpowiedzcie. Bo wciskają nam ciemnotę. Lekarka nie chciała mi podpisać oświadczenia, że jak zaszczepię to mi zagwarantuje, że moje dziecko nie zachoruje na tą właśnie chorobę a jak zachoruje to sama mi wypłaci odszkodowanie. Znajdźcie takiego chętnego lekarza. Powodzenia. Powtarzam moją opinię. DZIECI SZCZEPIMY JAK ZACZNĄ CHODZIĆ I MÓWIĆ, BO WTEDY RYZYKO POWIKŁAŃ JEST MNIEJSZE, SZCZEPIMY SZCZEPIONKAMI POJEDYNCZYMI, BEZ RTĘCI I CAŁA FILOZOFIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

W pracy poglądowej od kukulka czytamy: mimo szczepień na krztusiec ich liczba wzrasta. Odpowiedź 29 lipca o 14.14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

jest ładny ale wolałbym coś ciekawszego to żadna rewelacja
może 2-3 lata temu teraz to może każdy takiego rozbitka polepić i jazda

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Witam czy może ktoś z państwa jutro w godzinach porannych wybiera się do Olsztyna i ma wolne miejsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

lewy pas służy do wyprzedzania, albo do jazdy do najbliższego skrętu w lewo!!!

Popieram apel !

ZWOLNIĆ LEWY PAS !!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

sluchaj jesli bedziesz jechac z lomzy autem to najlepiej jechac przez ostroleke pozniej musisz kierowac sie na serock a pozniej na nowy dwor i jak bedziesz juz na tej drodze szybkiego ruchu musisz zjechac na droge 64 i leciec w kierunku nowego dworu i bedzie po drodze :) a jesli chodzi i dojzad autobusowy to niewiem z tego co pisza na lotnisku to jedynie z wawy z powisla chyba dojezdzaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

krejzolka kiedyś może z 10 lat temu , wpadła mi w oko pewna dziewczyna i o tak sobie zagadałem dziewczynę z tego forum. i okazało się że to ta właśnie dziewczyna którą utkwiła mi w pamięci dziesięć lat temu:)))))

Reasumując spotkałem się z nią..... do końca swych dni zapamiętam te spotkanie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

nie stać ją na mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

kiedy ochotę na spacer lewym pasem to se go urządzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Ja na wyprawy za miasto zabieram pełen plecak i z pełnym plecakiem papierków i butelek wracam, innym też to zalecam. Niestety jest dużo brudasów, po których walają się śmieci, wystarczy spojrzeć po okolicznych lasach, nad rzeką czy Bonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przemoc nie może być usprawiedliwiona

Witam .Byłam przejazdem na łomżyńskiej plaży , chciałam na chwile tyko posiedzieć ,zastałam tam kupę śmieci . to jest bardzo przykre że młodzi ludzie (bo większość to młodzi)po kilku godzinnym wypoczynku zostawiają taki śmietnik. Gdzie tutaj jest wychowanie w rodzinie i przygotowanie dożycia w środowisku . Sami sobie robimy zagładę ,widzimy nieudolność naszych pokoleń . To jest PRZYGNĘBIAJĄCE . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org