piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

jest to 15%podwyżka a miała być 1,%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

sranie w banie, wchodze wieczorem do budki z kebabem (przy warce) patrze nie ma miesa na rożnie, więc pytam czy aby otwarte?! Szefowa odpowiada. Tak otwarte, ja pytam, a gdzie mięso?!.... odpowiedz. W kuble!!czyli kebab z mikrofali. Więc podziękowałem i wyszedłem. Przykład z niejednego kebaba w łomży. Chciałoby się baraniny.... Tyle o Łomżyńskim Kebabie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Na Lipowej nie ma baraniny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

maruda napisał: "A mi to bimba:)"

Kama30 napisała: "mi też w takim razie, nara"

pięknie. lepiej się udzielać wirtualnie na temat kebabów i wody brzozowej... ręce opadają. po co w ogóle piszecie w tym temacie? jest człowiek - REALNY! chcielibyście być w jego sytuacji? że wam to "bimba"? gratuluję, ale zachowajcie to dla siebie idioci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Vlad twoj cytat : "napisałem C skąd się biorą te "ubytki" no i to wystarczy!!!!!!!! Wracajac do meritum nie tylko ja "wkladam kij w mrowisko" jak to ujales ale sa inne posty mowiace WPROST lsm UPRAWIA ZLODZIEJSTWO !!!!!!!!kTO JEST "aferzysta" ???? Ja??? naprawde??Jeszcze troche to wmowisz mi ,ze jestem wielbladem!!Tylko dla polglowkow takich jak rikitiki twoje wyjasnienia brzmia prawdomownie a ow kalaruch prowadzi jakas prywatna wojna ze mna. Jesli podpisalam umowe ? - to liczniki mam dluzej niz od 2005 roku i JAKOS NIE WIDZIALAM ANEKSU DO TEJ UMOWY!! ZMIENIAJA SIE WARUNKI ROZLICZEN WIEC ROZUMIESZ ALBO NOWA UMOWA ALBO ANEKS )(Powyzej wkleilam inny watek o tej samej tematyce a najsmieszniejsze j.t. ze tam jest z koleji inne tlumaczenie:)))- wiec co tak ciebie ugryzlo w moim POSCIE? , NAWET NIE UMIECIE UZGODNIC JEDNEGO "PRAWDZIWEGO" KLAMSTWA!!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

pawello olej ich cieplym moczem! Jeden z drugim nawet nie wiedza co ich czeka- a wypowiedzi swiadcza o tym ZE NIC DOBREGO!!!!!!!!!Zastanawiam sie kto przyznaje mieszkanie socjalne czy komunalne (nazwa nie istotna) choremu czlowiekowi na OSMYM PIETRZE???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS



:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Ja bylam! Same szmaty!! Zmarnowany czas, nie polecam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

bo to jest POLSKA ... tępić takich urzędników

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

pytałam post wczesniej o co chodzi..są rzucane jakieś hasła i oczekuje się zrozumienia i współczucia..uwieziony we własnym domu..? kto..? Chomik w awkarium..? Piszcie jaśniej - nie każdy wie o co chodzi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Gdzie w Łomży jest ulica Handlowa? google nie pokazuje, mimo że w spisie ulic jest. może ktoś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

ford gówno wort ;) stoi tylko na podwórku mój tdci

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Czy wiecie gdzie w Łomzy mozna dostać owy napój?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

ledwo z gimnazjum wyszła i już prawka w głowie, niewiele starsi od ciebie jeżdzą jakby pierwszy raz wsiedli za kółko, ogólnie teraz zauważa się dużo patałachów co kupi szrota i plądruje po Łomży, w tamtym tygodniu już jeden zrobił balet po rondzie, to sie nazywa odpowiedzialność ja to nie wiem co tacy ludzie mają w głowach, dać im rower to też trzeba rozglądać się dookoła siebie czy nie jedzie taki mongoł i czy nie przejedzie ci po grzbiecie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Witamy Państwa,

Chcielibyśmy przyłączyć się do tej dyskusji.
Przykro nam, że ani Irek12345 ani Donia którzy piszą z tego samego IP (---.xdsl.centertel.pl) z sąsiednich serwerów Piskich nie przyszli do nas i nie wyrazili swojego niezadowolenia z pobytu u nas jeżeli taki miał miejsce.

U nas w Zajeździe panuje czysto rodzinna atmosfera, Pani Kierownik jak ją nazywacie ma na imię Pani Lucynka i tak też się do niej wszyscy zwracają łącznie z obsługą i jeżeli ktoś ją kiedyś nazwał Pani Kierowniczko czy Pani Kierownik to raczej było to humorystyczne.

Jeżeli chodzi o imprezy, możemy się pochwalić organizacją bardzo różnych wydarzeń, spotkań tematycznych, grilli grupowych, wesel i to, że goście bawią się do samego rana tylko potwierdza, że dobrze spędzają czas. Są one organizowane tylko w weekendy, dlatego jeżeli ktoś ma chęć przyjechania z dziećmi na weekend to proszę nam o tym powiedzieć to na pewno dostaną państwo pełną informację o tym co jest zaplanowane na dany weekend bądź znajdziemy państwu zaciszne miejsce na posesji.

Serdecznie Pozdrawiamy i Zapraszamy do naszych nowych domków mazurskich z łazienkami, klimatyzacją, TV i tarasami.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

wlasnie wolny wybor modrze powiedziane jak kto chce i kto sie czuje na silach to moze na letnich w zime latac po co zaraz mandaty zreszta na jakiej podstwawie maja mi prawo wlepic jak bede mial letnie co fakt mam zimowe roczne daytony komplet ale jak nie bedzie mnie kiedys stac to z jakiej racji jezeli mam za soba przez ponad 20lat bezwypadkowej jazdy i blisko milion kilometrow w roznych warunkach to jak jakis debil to wymyslil to nie ma o tym pojecia wcale i niech siedzi w domu przez zime

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedyś pisałem dlaczego kościół tak wspiera PiS

Mam kolegę który wraz z swoim kolegą prowadzi nowo otworzoną stolarnię,mają przystępne ceny i duże doświadczenie,mi się podoba to co robią. Elżbiecin koło szosy jadąc w stronę Jeziorka,pierwsze domki po prawej.
Jak by co mogę podać numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org