piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piękna jest ta PiSlandia.

Właśnie tez tak uważam przy 1\3 wody samochód miałby na pewno problemy z jechaniem a nawet z odpaleniem... poza tym tankuje tam swój samochód od kilku lat i nigdy nic sie nie działo... Wiec Kamikadze przesadzasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

Jak się nie ma gdzie usiąść to można iść do innego lokalu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

3 lata temukupowałam w Ostrołęce, do którego obuwniczego nie zajrzysz są glany, czy 20 będą to nie wiem, ale 10 napewno tam znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

Dobra rada!;) Po co się cisnąc w małym pomieszczeniu;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

Moim zdaniem Quatro jest miejscem jakiego brakowało. Nie dość, że na każdej imprezie jest całkiem fajna muzyka (choć to jest element jeszcze do poprawy), świetna atmosfera, to w dodatku człowiek nie boi się iść tam z kobietą w obawie, że jakieś pacany zaczną zadymy robić, bo ochrona bardzo sprawnie, a przede wszystkim kulturalnie sobie radzi z takimi panami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

Gdzie i za ile można zrobić zdjęcie RTG zębów?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

ŁOMZA -PIĄTNICA NA POCZĄTEK 2 RAZY DZIENNIE A PO MIESIĄCU ŁOMŻA -KOWNO CODZIENNIE..

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

No no, cięta riposta makmarc...brawo brawo, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Tak jak już mówiłam, tu nie chodzi o zepsucie komuś opinii tylko o indywidualne patrzenie na sprawę, Tobie się podoba, dla mnie nic specjalnego i z tym nie da się dyskutować. Ile ludzi tyle opinii i w dodatku każda inna. Mnie nie zachwyciło! A jeżeli chodzi o moją kulturę to jest na właściwym miejscu dlatego moja noga tam nie postanie:)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna jest ta PiSlandia.

łot tak dla luzzu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org