piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Wejdźcie na http://mylomza.pl/, zakładka Jak oni parkują. Tam to dopiero ASY, i BL i BLM i BKL, skolko ugodno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Sklepów z używaną odzieżą w Łomży jest mnóstwo, ale żeby któryś był dobry to nie ma takiego. Większość ma słaby towar i mi się wydaje, że dziewczyna nie jest z żadnej konkurencji tylko wyraża swoją opinię, z którą ja również się zgadzam, bo obecny towar w maskaradzie w 4+ jest dużo gorszy niż kiedyś w POLO, ale jak ludzie wolą kupić byle co i są zadowoleni to już kwestia gustu.

dlalo:Twierdzi że za nieduże pieniądze może ubrać się orginalnie i to prawda bo wygląda super
Jakoś bywam we wszystkich ciucholandach w Łomży i nie widziałam, by tam były ,,super" rzeczy. Czasami może coś się trafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

A mi się nie podobało za ten szmal co Rodowicz za śpiewała trochę by pan prezydent dodał i by przyjechał Tomas Anders do Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Kamil to gość potrafi wzbudzić pozytywne emocje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM


Polecam bardzo dobry sklep

http://www.britboot.co.uk/engine/shop/index.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Ale co poradzisz jak jest mało miejsc siedzących, a rezerwacja nic przecież nie kosztuje. Niestety czy to taki lokal czy inny niestety ten co zawsze oblegany brak miejsc na spontanie :P mi się pare razy zdarzyło to tu to tam bywać ale nawet nie liczyłam na stolik, jedynie obsługa mogła to kulturalniej załatwić.
*adamosxx twoja uwaga w ogóle nie na miejscu, co za różnica jakich kto jest gabarytów, jedni lubią mieć stolik a inni nie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

* CXRSa1 mówiłam o Yamie, a tam akurat Dj-e puszczają różną muzykę nie tylko Eska itp. co jak co ale muzyka w Yamie zawsze była ok :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Zapraszajmy wszystkich do nas , napewno sobie poradzimy ;)


http://www.youtube.com/watch?v=4sQUFnYvHxI&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Olewajcie dalej policję, a potem się nie zdziwcie, że Was zatrzymał... Sąsiad zgłaszał, patrol przyjechał do mieszkania sąsiada i sąsiad wszystko im opowiedział, więc nie wiem czemu uważacie, że to problem sąsiada, jak przyjęli jego zgłoszenie, patrol przyjechał, a potem zaczął szukać... Przecież jeśli nie uznali by za wykroczenie, to przez telefon już by przekazali, ze to się nie zalicza do tego by wzywać patrol...

VipeR01 nie zdziw się, ale właśnie jest kilku takich natrętów co potrafią nawet ponad godzinę w kółko jeździć. No i czytaj dokładnie, jak napisałem wyżej jeżdżę tylko tam gdzie potrzebuję, a nie od końca ulicy do końca ulicy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

nie zesrajta się tą całą Panią Marylą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

re. 007fond

cytuję. "to całe QUATRO to porażka byłem nie polecam pan Darek nie umie prowadzić takich interesów - lokal to nie tylko "bramka"

Właśnie o to chodzi, że będąc jednym z współwłaścicieli nie lokalu, bo lokal jest własnością innej osoby, ale dyskoteki, restauracji i pubu w jednym, pan Darek nie musi robić tego na czym się nigdy nie znał i do czego się nie nadawał - nie musi stać na "bramce". A już akcje - odbijemy lokal w 15-nastu - jednoznacznie wskazują jaki to poziom.
Alicja123 masz zachwiany zmysł piękna, ten lokal nie ma nic wspólnego z pięknem. Jest nowy - i tylko to się dzisiaj liczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Kurna.....
To już wiem, glaczego separator wody tak szybko mi się "zużywa".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta Krynicka dyrektorem MPGKiM

Nicolli co ty pierd***sz. Akurat wynagrodzenia są tam płacone co miesiąc. Nie możliwe że pracodawca zwalnia bez powodu!! jak widzi ze ktos se w siuski leci albo sie nie nadaje to poleci widocznie jestes jdna z tych osob. Nara pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org