czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Po samej pisowni już można wywnioskować, że pewnie BLM,BKL albo BGR - oznaka brak wykształcenia czy wybuchy złości to typowe cechy dla ludzi ze wsi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

:)


http://www.youtube.com/watch?v=32l7EqHGrE4&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

po 1 to nie ja zakładałem temat tylko ktoś z mojego konta a po drugie wszystko co tu piszecie to ktoś się wbił na moje konto ;/ więc ten temat tak naprawde nieistaniał ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Jeżdżąc nigdy nie zwracam uwagi na tablicę samochodu...tylko na jego markę i właściciela...:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

powiedzcie mi jak tu wrzucić plik za zdjęciem to wrzucę pare zdjęć jak w łomży parkują BL i BI bo mam niemałą galerię specjalnie na tę okoliczność, bo kilka razy czytałem na forum że ludzie z Łomży mieli właśnie o to pretensje do ludzi ze wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

na fortach w Piątnicy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

witam posiadam numer kontaktowy do tej osoby prosze o meila z kim mam przyjemnosc tam ewentualnie wysle wiadomosc z numerem Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

tak mam za to kryształową kulę i wiem wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

dzięki, w sumie tak też myślałem, ale potrzebowałem jeszcze jednego podobnego głosu:)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

a jednak jest reakcja na post km:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

a nie przyszło Ci do tego pustego silosa,że może brak im jeszcze doświadczenia na ulicach?czep się lepiej parkujących jak u siebie pod stodołą!
co do biedronek :skoro jest taki parking,to się tak parkuje,nie nasza wina,że pod samymi drzwiami też jest miejsce parkingowe.wolę tam stanąć(bo umiem)niż szukać miejsca z 5m luzu,choć 30m dalej.
jak ktoś umie jeździć to se poradzi,niezależnie od tablic,miasta,czy państwa w którym się porusza.
pozdrawiam BKL,BLM,BGR chociaż........

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Temat bez dna ostatnio.Wiecie tablice nie maja wiele do rzeczy ale fakt na obcych blachach zawsze gorzej się jeździ w danym mieście zwłaszcza małym mieście takim jak Łomża. A mianowicie każdy kiedyś jak pojechał do warszawy, gdańska , poznania itp pewnie zaobserwował fakt że kilka lat temu w takich miastach trąbiono na ludzi z obcymi tablicami bez względu na to czy dobrze ktoś jechał czy tez nie, a teraz ta plaga przeniosła się do małych miast gdzie każdy myśli ze np. przysłowiowy krawaciarz mi nie podskoczy bo jestem u siebie i tu następuje błąd o tuż teraz wiele firm osób prywatnych ma samochody rejestrowane w innych miejscowościach i już tłumacze dla czego tańsze ubezpieczenie lizing miejsce zameldowania itp. Powiem szczerze że w dużych miastach dawno temu doszli że tablice to nie wszystko, lecz kultura osobista kierowcy i samych w sobie ludzi, a to że jeździć wiele osób nie umie to tylko dla tego ze większości załatwili se te prawka lub mieli szczęście na egzaminie ewentualnie są niedzielnymi kierowcami (chyba wiecie o co chodzi) ,bo żeby przyszło niektórym zdać po dziesięć razy jak to ma miejsce w dużym mieście to by się nauczyli jeździć i szanować innych na drodze.takie jest moje zdanie na ten temat bez względu na tablice trochę kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Temat bez dna ostatnio.Wiecie tablice nie maja wiele do rzeczy ale fakt na obcych blachach zawsze gorzej się jeździ w danym mieście zwłaszcza małym mieście takim jak Łomża. A mianowicie każdy kiedyś jak pojechał do warszawy, gdańska , poznania itp pewnie zaobserwował fakt że kilka lat temu w takich miastach trąbiono na ludzi z obcymi tablicami bez względu na to czy dobrze ktoś jechał czy tez nie, a teraz ta plaga przeniosła się do małych miast gdzie każdy myśli ze np. przysłowiowy krawaciarz mi nie podskoczy bo jestem u siebie i tu następuje błąd o tuż teraz wiele firm osób prywatnych ma samochody rejestrowane w innych miejscowościach i już tłumacze dla czego tańsze ubezpieczenie lizing miejsce zameldowania itp. Powiem szczerze że w dużych miastach dawno temu doszli że tablice to nie wszystko, lecz kultura osobista kierowcy i samych w sobie ludzi, a to że jeździć wiele osób nie umie to tylko dla tego ze większości załatwili se te prawka lub mieli szczęście na egzaminie ewentualnie są niedzielnymi kierowcami (chyba wiecie o co chodzi) ,bo żeby przyszło niektórym zdać po dziesięć razy jak to ma miejsce w dużym mieście to by się nauczyli jeździć i szanować innych na drodze.takie jest moje zdanie na ten temat bez względu na tablice trochę kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

i tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Jest to płyta do PS2. Konsola piratów nie czyta. Nie wiem jak można zrobić kopię płyty, taką którą by odczytała konsola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Orlen w Piątnicy jest ok. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Dzisiaj zamierzam kupić benzynę do kosiarki spalinowej... jeśli to samo w Piątnicy będzie to inspekcja handlowa jak nic tam zawita...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

No właśnie widzę, że ktoś po za obrażaniem interesuje się tym :)

PS: Narzekacie sami na drogi w Polsce, a jak ktoś chce zacząć działać to od razu go gasicie, wyzywacie od różnych... Może i ma lepszy samochód, ale przez Was przemawia taka zazdrość, że ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

I Cie to nic nie obchodzi tankuje ile chce i jezdzi ile chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Warszawiacy to tez kozaki sa jak jezdza w Warszawie a jak przyjada do Łomży do pod prad na rado wjezdzaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko to:

http://allegro.pl/karny-kut-s-200-szt-zle-parkowanie-czeki-gratis-i2476310211.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Poszukuje serwisu elektronarzędzi a konkretnie elektrycznych pił łańcuchowych.
Mam Flore Dekatech silnik chodzi - problem z zębatkami.
Demart odpada nie prowadzą serwisu tej firmy.

z góry dzieki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

moja dziewczyna uwielbia chodzić po ciucholandach, szczególnie upodobała sobie maskaradę bo to duży sklep. Twierdzi że za nieduże pieniądze może ubrać się orginalnie i to prawda bo wygląda super.Zastanawiam się tylko jaka będzie przyszłość sklepów z nową markową odzieżą kiedy dookoła ciucholandy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

To potanczcie taniec Słońca zeby nam siwecilo w trakcie remontow, a nie tylko deszcze i deszcze padaja :). Wtedy blota nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

W Pampelunie na Półwyspie Iberyjskim,a konkretnie w Hiszpani,jak nie wiesz gdzie znajduje się ten półwysep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Ma chłop posłuch jak cholera:):):)

km na PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

Jejku ludzie jak można oceniać kogoś na podstawie koloru włosów,pochodzenia czy na jakich blachach ma samochód?Jak ktoś tak robi to daje świadectwo swojego niedorozwoju emocjonalno-intelektualnego.Ku..wa co to za dziwaczna moda nastała w tym mieście BL,BLM,BKL?Co to ma być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

odstąpię salę weselną termin 18 sierpień 2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

SDI chłopie, dla twojego silnika nie ma lepszy gorszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te totalne pierdziele obecnie zaczynają manipulować młodymi Polakami?

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29307


O tym twardzielu zapomniałeś :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org