czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Esbecko-pruski desant dostał lanie od Polaków.

monia - jeśli masz na zaświadczeniu napisane dokładnie tak "wskazanie do rozważenia cesarki" to raczej na cesarkę nie licz. Może gdyby to było bardziej radykalnie napisane, to by się przejęli. Ciężko coś poradzić w takiej sytuacji. Jeśli chcesz rodzić sn to może po prostu przy pordzie pokaż to zaświadczenie, żeby bardziej na Ciebie uważali pod tym względem i jednak spróbuj rodzić sn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Esbecko-pruski desant dostał lanie od Polaków.

jest sens i to wielki bo nie ma normalnych dziewczyn na ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Esbecko-pruski desant dostał lanie od Polaków.

Ten temat dotyczy szczepionki na HPV nie związanej z dr Wikfieldem, ale dziękuję za tą uwagę. W każdym razie zmierzam do tego, że każdy ma prawo wyboru. Ja pierwsze dziecko szczepiłam i bardzo tego żałuję, bo ma komplikacje, drugie nie i rozwija się wspaniale, nie choruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Esbecko-pruski desant dostał lanie od Polaków.

dajcie juz spokój chlopakowi :) Sebek gdybym była młodsza umówiłabym się z Tobą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Esbecko-pruski desant dostał lanie od Polaków.

znaki tego nie regulują, więc jak wolisz :). Bezpieczniej i lepiej w prawo moim zdaniem wykorzystać rondo, bo wjeżdżając na pas stokrotkowy w razie zajętej lewej musisz stać i mrugać kierunkiem , przez bo blokujesz prawdziwych kupców :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Esbecko-pruski desant dostał lanie od Polaków.

Dali ty sie dziwisz? Ja tez w klatce nie znam swiezo osiedlonych. Np. schodzi z gory ja zamykam drzwi ,to zeby chociaz mruknal pod nos :))) ale gdzie tam - tak zadrze leb ,ze malo sie nie przewroci.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org