piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Oświęcimiu zapadł wyrok w sprawie wypadku z udziałem pojazdów BOR wiozących ówczesną premier Beatę Szydło

chyba jeszcze nie ma bo szukałam i nic nie znalazłam ale ostatnio byłam i mocno polecam bardzo przyjemny klub jak na razie najlepszy na Łomżę moim skromnym zdaniem:)
NIE NIE ROBIĘ REKLAMY po prostu spodobało mi sie bo klub robi na prawdę wrażenie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Oświęcimiu zapadł wyrok w sprawie wypadku z udziałem pojazdów BOR wiozących ówczesną premier Beatę Szydło

Jak BLM to wiadomo, że ze wsi, a tylko tam się aut dorobili i szpanują po mieście, ale słoma z butów wystaje. Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. Najgorsi są BGRowcy typu Niecika muza na fulla i myślą, że są tacy fajni, a jeździ tak jakby prawo jazdy to chyba za 10 razem zdał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org