czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Tak się składa że samochód jezdzi i to bez problemu.jest w dobrym stanie.ma małe ślady rdzy.jak na ten rok wygląda bardzo dobrze.kolor bordowy ciemny metalik a cena 2200 do małej negocjacji.TEN KTO NIE JEST ZAINTERESOWANY NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Hej.. Czy u Was też występuję ten sam problem z tą siecią co u mnie ?? U moim telefonie pokazuje się komunikat REJESTRACJA KARTY SIM NIE POWIODŁA SIĘ... Przełożona karta została do drugiego telefonu i to samo... Co się dzieje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

na odzież nie ma dofinansowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Ja to bym po takim ,co zwierze przejedzie i nie pomorze to bym z wielka przyjemnościa po nim przejechała samochodem.. Niektórzy ludzie to niezłe bydlaki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Adamek ja tez mam Orange i tez nie dziala od rana,takze to raczej chyba cos w sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Nie dość, że śmieszny to jeszcze mocno zakompleksiony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Witam
W sytuacji, gdzie w innych miastach buduje się bypassy, by odciążać węzły o dużym natężeniu ruchu (przykład - Hetmańska w B-stoku) ktoś funduje nam zakaz zawracania na Piłsudskiego na wysokości Staffa. Później ŁSM w trosce o coś stawia betoniaki w uliczce równoległej.
Wszyscy wyjeżdżający z Konstytucji i Małachowskiego by móc jechać w stronę Legionów też muszą wpakowywać się na rondo na kilka minut. Oprócz straty czasu ich i innych, to produkcja kilku dodatkowych ton zanieczyszczeń z kopcących wydechów.
Czy może ktoś podpowiedzieć jak załatwić sprawę likwidacji tego zakazu zawracania? Dodam, że wielu, wielu moich znajomych jest również przekonanych o bezsensowności takiej organizacji ruchu.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Ludzie wypłatę to dostajecie w Łomży i chcecie by ona była jak najlepsza. Czytam te forum i widzę tu za drogo kup na allegro lub mały wybór Róbcie zakupy w Łomży a nie jeździjcie gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Na ostatnim posiedzeniu Rady Miasta, jeden z radnych o to interpelował- nie pamiętam nazwiska ale taki młody



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Maniuszek zdjecia ?? ja np. wole na "zywca" .Powiedzialam ,nie jestem oszustka - chce uczciwa cene .





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

OjciecR - masz racje! moze wreszcie PADLBY MIT BLM!!!!!!!!!! A DURNIE I PRZYGLUPY To BL!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Jakiego masz firefoxa. 13.0.1?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Warszawie kierowcy autobusów jeżdżą na haju.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org