czwartek, 13 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to norma na wiecach Dudy, że zawsze za nim jaką aż trzema autokarami i kilkoma busami \" lokalni patrioci \" występujący w roli mieszkańców ?

Parę minut po godz 21 widziałem kolumnę rządową kilku aut SOP oraz za parę minut autokary i busy .

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czy to norma na wiecach Dudy, że zawsze za nim jaką aż trzema autokarami i kilkoma busami \\\" lokalni patrioci \\\" występujący w roli mieszkańców ?

Normalne to było, kiedy za kopaczką tiry z meblami jeździły.

Re: Czy to norma na wiecach Dudy, że zawsze za nim jaką aż trzema autokarami i kilkoma busami \\\" lokalni patrioci \\\" występujący w roli mieszkańców ?

... ty niewidomy kaleko to widziałeś, czy słyszałeś ?

a teraz roznosisz plotki ,

bo ja jestem zdrowy i widziałem to na własne oczy .

... ciekawe ile PiS płaci dniówki statystom na wiecach ?

Czytałem, umysłowy kaleko.

Dasz radę przesylabizować?
cytat:
\"Kopacz jeździ po Polsce Pendolino. Za nią jedzie TIR z meblami i BOR z limuzynami, a nad nimi leci pusty samolot. Kiedy ta farsa się skończy?!
Komentowanie nie jest możliwe - Dodaj komentarz
Wysłano w:Absurdy
Fanaberia Ewy Kopacz, aby organizować po Polsce „wyjazdowe” posiedzenia rządu okazuje się być dosyć kosztowna. Warto zauważyć, że premier wraz ze swoją świtą jeździ pociągami PKP Intercity Pendolino. Za nią jedzie TIR wypełniony meblami i krzesłami, no bo przecież tam gdzie Ewa Kopacz jeździ odpowiednich mebli i krzeseł nie ma. Dodatkowo jeżdżą za nią BOR-owcy z limuzynami, a nad nimi wszystkimi krąży pusty samolot – tak „w razie czego”. Powstaje pytanie – kiedy ta farsa w końcu się skończy?\"

Czy to może pisowskie szkalowanie, nieskazitelnej pełowskiej dziewicy?

Za Boryskiem też niemały tabun przyjechał :)

- jadą wozy kolorowe taborami
- kto tęczowy, może siadać razem z nami
- u nas wiele i niewiele, bo w sam raz
-paplik z ziutą, już pognali w ciemny las

Są tacy ludzie w Polsce, którzy wydają pieniądze publiczne na to, by się od obywateli odgradzać, a ja wydaję pieniądze na to, żeby być bliżej obywateli” – powiedziała Ewa Kopacz, odnosząc się do zadanego przez dziennikarzy pytania o koszty wyjazdowych posiedzeń rządu. Niestety jestem zmuszony poczynić kilka uwag do słów pani premier.

Po pierwsze: „publiczne pieniądze”, o których mówi, to w rzeczywistości pieniądze zabrane podatnikom. Pojęcie „publicznych pieniędzy” nie istnieje! To zawsze będą nasze pieniądze, twoje – drogi czytelniku, twojego sąsiada, kolegi czy szefa w pracy. Po drugie: zadaniem rządu jest skuteczne wydawanie jak najmniejszej ilości pieniędzy zabranych podatnikom w celu realizowania gwarantowanych przez państwo świadczeń i usług w jak najwyższej jakości.

Powstaje pytanie – czy to, że Ewa Kopacz wraz ze swoją świtą ministrów, doradców i borowców wozi się po Polsce wraz z meblami, limuzynami i pustym samolotem jest rzeczywiście realizowaniem gwarantowanych przez państwo świadczeń i usług? Czy koszty takich wycieczek są rzeczywiście mniejsze, niż gdyby premier organizowała posiedzenia rady ministrów w dedykowanym do tego urzędowym budynku przy alejach ujazdowskich w Warszawie? Niestety, mam co do tego poważne wątpliwości…

...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0