czwartek, 13 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą.

Łomża kocha Pana Andrzeja Dudę.

https://wpolityce.pl/polityka/508261-prezydent-w-lomzy-przed-nami-jest-dziejowa-szansa

Andrzej! Jesteśmy z Tobą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

A DLACZEGO PRZEZ 5 LAT MIAŁ ŁOMŻĘ W DOPIE ?
I TU NIE ZAWITAŁ ?

Dużo \"mieszkańców\" przywieźliście ze sobą do miasta na ten spęd PiSowskiej hołoty :)))

Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

Trzaskowski, to zapewne nawet nie wie gdzie jest Łomża.

zzzaaaccc99
nie uogólniaj, mów za siebie;
Duda jest słabym prezydentem, tak naprawdę zachowuje się jak p.o. prezydenta, a nie mąż stanu

0-22
nie obrażaj innych ludzi, niezależnie od ich poglądów, bo po wyborach wciąż będziemy mieszkać obok siebie

ja nie poszedłem na ten wiec bo dla mnie to poniżej godności osobistej wysłuchiwać w moim miescie bredni tego kabotyna. Poza tym mam szacunek dla innych mieszkanców którzy do dzisiaj sa poszkodowani decyzją partyjnego kolegi Dudy który odebrał możliwośc dostępu do leczenia .

facmen

linka
a gdzie ja tu kogoś obraziłem ,
może PiSowców słowem \"hołota\" - a to im wolno nas tak nazywać
a już mam , ich tak nie ?

a kto pierwszy i gdzie do kogo powiedział publicznie, że są cyt. : \" chamską hołotą \" ?

Jeżeli Duda jest słabym,
to z trzaska prezydent, jak z koziej pisdy turbina

kabotyna kochają ludzie naiwni i fałszywi

facmen

Mój prezydent to Andrzej DUDA

Z Dudy taki prezydent, jak z kalego jasnowidz...

urbi et orbi !

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0