poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tak kler katolicki wspiera Dudę.

historia wręcz trudna do uwierzenia ale prawdziwa i powszechna w kraju. Nie ma dymu bez ognia i skąd takie wielkei wsparcie kleru dla PiS dla DUdy.

Odpowiedź jest prosta panstwowa kasa czyli nasze pieniądze z podatków płyną za Pis szerokim strumieniem do katolickiego kleru.

a o co konkretnie chodzi to poczytajcie:

Proboszcz parafii św. Mikołaja w Parchowie na Kaszubach pobił gościa swojej plebanii, który próbował powiesić plakat z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego. Ksiądz jest zwolennikiem Andrzeja Dudy i aktywnie wspiera go w kampanii .

Antonii Mazur to proboszcz parafii św. Mikołaja w Parchowie na Kaszubach. Na ogrodzeniach w parafii powiesił kilka plakatów z wizerunkiem Andrzeja Dudy. To spowodowało sąsiedzki konflikt.

relacja sasiada cyt\"Zobaczyłem, że na płocie parafii wisi z pięć plakatów Dudy, to powiesiłem też reklamę Trzaskowskiego. [...] Następnego dnia dowiedziałem się, że ksiądz zerwał Trzaskowskiego i wypytywał ludzi, kto śmiał go powiesić. Miał mówić, że jak dorwie tego gościa, to udusi - opowiada pan Jaromir z Parchowa.

i dalej już najlepsze cyt

Dałem się namówić. Przed wejściem widziałem, że na mnie czekają. Otworzyłem więc drzwi. A ksiądz do mnie: \"Skur..., jak wchodzisz, nie widzisz, że jest dzwonek?!\". Wyskoczył i popchnął mnie, żeby pokazać, gdzie ten dzwonek jest. Doskoczył też do mnie ze słowami: \"Dawaj, co tam masz\" i zaczął mi wkładać rękę do kieszeni. Tłumaczyłem, że mam pilota do samochodu, ale on pewnie podejrzewał, że przyniosłem dyktafon. Zaczęła się szarpanina, ksiądz próbował mnie wciągnąć do środka. W tym czasie pani z urzędu przyniosła kopertę, a on szarpał mnie dalej. Wyrwałem się i uciekłem do samochodu. Ksiądz otworzył drzwi i zaczął mnie bić pięściami. Wykrzykiwał wulgaryzmy: \"ch...\", \"k...\",\"skur...\" - mówi pan Jan

całość
https://www.o2.pl/informacje/bojka-o-plakaty-wyborcze-na-kaszubach-ksiadz-pobil-parafianina-6529610555509440a

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: tak kler katolicki wspiera Dudę.

Jeśli próbował powiesić na szubienicy,
To faktycznie, proboszcz brzydko postąpił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0