czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

Albo będziemy zabijać, żeby prokuratura, sądy i klawisze mieli co robić.
Wolny niewolnik - jak ja mam jeden papierek i nie ma nigdzie kosza, to niosę go pod dom i wrzucam do śmietnika przy klatce schodowej. To, że nie wszędzie są kosze na śmieci, nie znaczy, że trzeba robić syf wokół siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

biorą z Łomży

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

voodoo zrób numer Kielecki nastepnym razem:)

Kocia wiara:)

http://www.youtube.com/watch?v=p_rTD01tObg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

azmolek takimi głupotami głowe zawracasz Policji?


Ps. a od czego jest straż miejska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

orientuj sie w PUP.czasami kierują na takowe i to za free


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

Poprostu jak nie umiesz sie opiekowac zwierzeciem wiec go nie kupuj. Proste i logiczne. Pies moze uciec zgadzam sie ale nie co drugi temat o zaginionym psie lub kocie. Zwierze jest obowiazkiem i jak dziecko potrzebuje opieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

Nie słyszałam nigdy o gazowo-indukcyjnej. Zawsze możesz kupić oddzielnie płytę indukcyjną i piekarnik gazowy. Tylko nie wiem czy jednak nie taniej wyniesie cię zakup indukyjno-elektrycznej. Jeżeli chodzi o markę kuchenki to ja polecam Mastercooka, bo to chyba jedna z najlepszych firm produkujących sprzęt AGD. Słyszałam, że Bosch jest niezły, ale dość drogi. Najlepiej popytaj jeszcze w jakiś sklepach ze sprzętem kuchennym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

nie koniecznie menelstwo..może poprostu zwykli mieszkancy tam mieszkający - byle dalej od siebie bo za wywóz trzeba płacić...chamstwo naprawde..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

Zaśmiecanie dworca PKS i okolic jest probleme. Wynika to z braku należytego nadzoru ze strony m. in. policji. Okolice dworca, tam, gdzie odbywają się targi, są najczęściej zarzucane śmieciami w workachorzez kierowców samochodów z rejestracją - niestety - BLM. Nie dość, że to chamstwo (ale nie mieszkańcy ulicy Spokojnej!) nie dość, że zabiera miejsca pracy łomżanom, to jeszcze wywozi sterty śmieci z kwater, które są przez nich podnajmowane na okres pracy "na czarno" (w przeciwnym wypadku potraciliby dotację na ziemię), to jeszcze dokonuje degradacji naszego środowiska. Wystarczyłoby trochę aktywności ze strony właściwych organów, i Łomża miałaby największy budżet!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA.
A TAK PO ZA TYM TO STARE ŻARCIE-ONA KUPUJE W KAUFLANDZIE PRZECENIONE MIESO I Z TEGO GOTUJE ŻARCIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

Lepiej dopłacić kilka złotych i Semmelrocka położyć lub libet, wyższa półka, a ceny... zależy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprawna wyPOwiedź Dudusia

Zwierza, dość małego. Ostatnia opcja.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org