czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po wyborach PiS zaatakuje KONFEDERACJĘ .

Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 08-07-12 20:15

biess(pieczny) z tego co wyczytałem co napisałeś kiedyś tam jesteś ojcem wychowującym dziecko? I szacunek dla Ciebie za to że Jesteś i zmagasz się z przeciwnościami losu sam. No ale źle w tej chwili oceniłeś sytuacje.


CXRSa1 nie mi oceniać sytuację ani też tym bardziej kogoś.... zwróciłem po prostu uwagę na pewien fakt..... łatwo jest kogoś skrzywdzić będąc jednostronnym... wiadomo że prawda potrafi obronić się sama.... ale czasami potrzeba lat by tak się stało... znam to z autopsji....


Autor: cogito (---.elomza.pl)
Data: 08-07-12 20:04

biess masz racje ale to o czym pisze fikka jest przyjaźnią do koleżanki lub obawą przed własną przyszłością więc ją zrozum

Cogito przyjaźń przyjaźnią i chwała dziewczynom za to że mają takie relacje między sobą.... jednak czy prawdziwa przyjaźń polega na krytyce partnera przyjaciela? Prawdziwy przyjaciel powinien starać się pomóc.... nie wiem może jestem z innej epoki ale ja na pewno bym tak nie postępował.....
Mi to wygląda na coś innego niż chęć pomocy.....

Mały cytat z Wikipedi:
"Przyjaźń w kontekście socjologicznym jest silnie związana z nieprzyjaźnią. Wspólny wróg bardzo skutecznie cementuje więzi między przyjaciółmi, a jednym z narzędzi służących do tego jest (specjalnie wykasowałem te słowo by dać Wam troszkę do zastanowienia). Przyjaciele mają tendencję do wyolbrzymiania negatywnych cech swych nieprzyjaciół i pomijania ich cech pozytywnych."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po wyborach PiS zaatakuje KONFEDERACJĘ .

Kup chlor w płynie po (mleczarnia do mycia baniek) 5 l. koszt około 20 zł i co drugi dzień wlewaj szklankę na 3-5 m3 wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po wyborach PiS zaatakuje KONFEDERACJĘ .

Szukam fryzjera, który potrafi z długich włosów zrobić ciekawe upięcie bądź pół upięcie na wesele. Proszę o wypowiedzi na temat bez zbędnych komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po wyborach PiS zaatakuje KONFEDERACJĘ .

Baaaaaaaaardzo polecam! U mnie był barman, robił przeróżne, cudowne i pyszne drinki! To wyszło wręcz jak atrakcja wesela, goście byli zachwyceni, zwłaszcza Panie, ustawiały się kolejkami do baru! ;)))

P.S. piwo beczkowe też mieliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po wyborach PiS zaatakuje KONFEDERACJĘ .

z jakiej okazji ta msza i co będzie się działo czy można tam iść czy to impreza zamknięta??????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org