piątek, 25 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prze.....PisY bezprawia News

Prze...pisy BEZPRAWIA News w polsce dokumentują od 1989 r. Obecnie sylaby słowne -reżim saninarny .Jaki ?i na jakiej podstawie prawnej? Art 115 ustawy antyterorystycznej mówi o tym punkt 4 !,nakaz ?Na jakkej podstawie prawnej w konstytucji R.P. rygor sanitarny ? Nie ma czegoś takiego w ustawodawstwie polskim jak rygory ,epidemia? Nie ma żąd żadnych narzędzi prawnych by to stwierdzić etc..https://m.youtube.com/watch?v=m_V0PSd61qc....V rzesza?

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prze.....PisY bezprawia News

Czyli jesteście zmonitorowani na wszystkich szczeblach oraz pożiomach waszych zachowań bechawiorystycznych ,jeśli się nie OBÓDZICI:-) e w takiej komży to pomór waszych bliskich macie pewny na jesieni plan...demi.....faszyści działają i się nie upubliczniają .A w y wykonujecie ich polecenia kraj debili i tępoty kretynizmu..https://m.youtube.com/watch?v=m_V0PSd61qc....oo...epoka piramidy niewolników (w nowym syatemie) 20 i..pilej ..mela ..enta ...canarum...pi..da cu...da tu....czyli co w tivi powiedzą to tak jest .A T o GÓWNO PRAWDA..zjadacie gówna politykierów do swych umysłów.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prze.....PisY bezprawia News

Co wy sobie myślicie ,w tej komży ? Są Akty prawne do których wam buce nie chce się zaglądać ,popierdolce komżyńskie przez co jak w k.k.komżyńskim kxiądż coś powie a niewinni ludzie cierpią! A wy jak judasze i gniazda żmij jesteście w tej komży ale BÓG widzi i was rozliczy na jesienii kretyni ,kołdun napchać ,babę poruchać kabzę mamoną napchać i abym ja miał dobrze i moja rodzina imbecyle komżyńskie .A gdzie BLIŹNI WASZ w potrzebie pomocy ? Nie nie nie ie ma pomocy..https://m.youtube.com/watch?v=m_V0PSd61qc....

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0