czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

To i ja na zakonczenie dnia :)

http://www.youtube.com/watch?v=mBhCWhWqilU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

A kto niby w tej firmie ma być fachowcem jak szef nawet nie wie jak sie nazywaja jego pracownicy :)... tak czesto sie zmieniaja. Co inna robota to inni ludzie , zazwyczaj z łapanki bo stałych to nie wiem czy ze 2 jest. Pracowałem tam rok temu w wakacje i zrezygnowalem po 4 tygodniach jak okazalo sie ze umawialem sie po 8 zł/h a dostałem po 5. W ciagu miesiąca jak pracowalem to przewinelo sie chyba ze 20 osob na jednej budowie, aż dziwne że ten budynek na polowej wogle skonczyli.
Proponuje uważac na te firme



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

Hehe to mam was w dup.ie! Kto powiedzial ze mam to za darmo? Hehe to wezme sobie jakis towar za te 200zł i nie bede przeciez was prosił. A ja Ci zycze mimo wszystko jak najlepiej zawstna cioto(mimo wszystko sadze ze to jednak ty nic nie masz i nie bedziesz miał).Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

A swoja droga właśnie widać jaki jesteś wierzacy i udochowiony zyczac "blizniemu" porazki. Jakie to modlace towarzystwo, lezace krzyzem w kosciele a wbiłoby noz w plecy sasiadowi ktoremu lepiej sie powodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

a ja nie polecam tego pana z Nowogrodu, on dopiero odp...lił lipę, i teraz muszę oddać sprawę do sądu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

Zaczepili mnie na ulicy, zza pazuchy wyjęli kolorowe gazetki na nienagannym papierze i pytali co myślę o miłości Boga do mnie i do świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

rudy, długowłosy
na ulicy Moniuszki w Łomży
czeka na niego stęskniona dziewczynka
nr telefonu 668 223 976

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po to jest kampania żeby nie zadawać pytań

OjciecR. jako praworządny obywatel wylej swe żale na przyszłej sesji rady miasta:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org