czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
#MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Hej widziałem podobnego w okolicach barbórki na sikorskiego przy dworcu dzisiaj około 13
miał cienka obroże?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

I tak na zachętę, relacja z Krakowskiej Masy http://ibikekrakow.com/2012/07/10/relacja-z-filmowej-masy-krytycznej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Śniadowo rządzi !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

...wczoraj w godzinach popołudniowych na ul. Zawadzkiej.
tel 602380635

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

najlepsze środki na komary i kleszcze to mugga http://vitamarket.pl/p11496-MUGGA-DEET-SPRAY-Na-komary-ORYGINALNY-tylko-1999-zl-75-ml.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Po pierwsze nie wiem jak duży będzie odzew społeczny.
Po drugie czemu nie możemy jechać ulicami?
Po trzecie organizatorami czuć się powinni wszyscy łomżyńscy cykliści, którym leży na sercu to co się dzieje w Łomży.
Mam nadzieje że przerodzi się to w oddolny ruch społeczny który wymusi na władzach zajęcie się problemami łomżyńskiego rowerzysty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Gdzie Ty masz w Przytułach Dj'a ? :O

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

W Polonezie jedzenie jest super... wiem co jem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Dziwne... wszystkie psy które komuś giną są w trakcie leczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Odradzam współpracę z tą firmą!!! Brak prawdziwych fachowców. Ludzie nie znają się na obróbce okien, kolumn, drzwi. Mimo grubych tysięcy wydanych na całą elewację i obróbkę domu, po bardzo krótkim czasie sypie się tynk, dom wygląda na obdrapany. Co najgorsze- właściciel nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności, wymyślając bezpodstawne, wręcz durne argumenty. NIE POLECAM !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Polecam środek ULTRATHON w kremie lub spray-u. Bardzo skuteczny. Trzyma ok 2 godzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

(witam moge zabrać do wawy, poznania, berlina hanoweru, koloni. liege(belgia) paryż prosze o kontakt 503042741 wyruszam jutro czyli 13.07.2012 o godz 15 okolice łomży samochód lt multivan 2010 r





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

masz rację, ja też nie lubię gdy mnie sprzedawca osacza ale to inna sprawa :) tu chodzi o to że ja podchodzę i patrzę na panią albo staję z towarem przed kasą a dwie panie nie raczą przerwać rozmowy o duperelach i mnie obsłużyć aż muszę im przerwać. To już troszkę przesada w dzisiejszych czasach nie sądzisz? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Do p.Marciniaków minimum 2 tygodnie, ale warto .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: #MimoWszystkoDuda akcja Wyborców Konfederacji

Dziwne to może być twoje życie. Temat zamknięty dzięki uprzejmej pani piesek się odnalazł. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org