czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
idą do domu i są dumni z tego, co zrobili

Witam. Niedawno kupiłem kolekcjonerkę wow'a cataclysm,a były tam karty TCG. Bardzo chciałbym się z kimś spotkać kto wytłumaczyłby mi zasady tej gry(ogłądanie filmików na YT i poradników mało daje) i ewentualnie pograć. Chyba że już jest jakaś ekipa w Łomży która pomogła by newbie.
PS:Jeśli ma to jakieś znaczenie to mam 16lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idą do domu i są dumni z tego, co zrobili

@wads, Yanosika używam całkowicie za darmo (nie licząc kilku MB transferu danych - ok. 3zł/mies), więc wersja na smartfony raczej się opłaca :) Muszę też przyznać, że system jest dość skuteczny, szczególnie w większych miastach i na bardziej uczęszczanych trasach.

No ale jak ktoś lubi gadać przez CB... najfajniej jak lecą bluzgi, a w samochodzie siedzi rodzina z dziećmi :P Mnie jakoś ta wielgachna antena i gadanie nie przekonuje - bo skuteczności na pewno nie można temu odmówić. Yanosik też się dobrze spisuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org