wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy chcemy Trzaska \"mitteleuropa\", czy Dudy \"międzymorza\"?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

znalazł i jest w domku:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

zaraz ,zaraz -------ja chce sprzedac M-3 49 m2 na parterze to i wiadomo ze z ogrodkiem(SMLomza sie nie wcisnie.)Ogrodek zagospodarowany . Mieszkanie jak kto chce to moze sobie remontowac --przeciez nikt nikomu nie dogodzi, czynsz 210 zl i chce 140 tys zlotych - to drogo czy nie?!! co do mojego pierwszego postu naprawde wiem co napisalam!~~~ spotkalam sie nawet z przypadkiem ,ze facet zaproponowal za M5 -140 tys. babka powiedziala ,ze bajki to moze opowiadac glupkom!! To wreszcie powiedzcie mi drogo chce ??? naprawde chce sprzedac ale i nie chce wyjsc na idiotke ! noza na gardle nie mam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

Puszka po 3,80pln a grubsze aluminium po 4,80pln.A najlepiej na Spokojnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

Witam, mam pytanko. Chciałbym wykupić dodatkowe godziny jazdy w Łomży bo tu będę zdawał egzamin. Jaki jest kosz za godzinę? Która szkoła posiada własny plac manewrowy za który nie będę musiał dodatkowo płacić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

Firmy sprzedające prąd.

EnGaz ma bardzo ciekawą ofertę.

Firma z koncesją do 2030 roku, od 2010 roku na rynku.

Rozlicza energię miesięcznie, gwarantuję w umowie ZAWSZE niższą cenę niż u konkurencji jednocześnie gwarantując, możliwość odstąpienia od umowy jeśli ten warunek nie zostałby spełniony.

O Tauronie się nie wypowiadam, bo nie mam z nimi doświadczeń, aczkolwiek słyszałem o podobnych problemach jakie opisała MissO.

Rynek energetyczny.

Jak napisała MissO, faktycznie są dwie faktury, ale wynika to z regulacji prawnych. Dwa różne podmioty gosp. nie mogą wystawiać jednej zbiorczej faktury tym bardziej nie rozdzielając co do kogo idzie. UE już od dawna kwestionuje sposób wystawiania w/w przez PGE i innych sprzedawców. Wydaje mi się, że to już tylko kwestia czasu(rok może dwa, być może nawet początek 2013), gdy PGE także zacznie wysyłać po dwie.

Umowa

Benia co do umowy masz rację. Z warunkami ZAWSZE trzeba się zapoznać i je zrozumieć. Samo przeczytanie to często za mało. Ważne, żeby wiedzieć jakie są warunki przystąpienia, jakie są warunki odstąpienia od umowy. W jakich przypadkach mogą zostać zmienione cenniki za EL, jakie są terminy płatności czy i jakie są opłaty aktywacyjne/dodatkowe. To wszystko powinno znaleźć się w umowie.

Benia jeśli chodzi o sposób przesyłu to nie do końca jest tak jak piszesz. W tej chwili PGE Dystrybucja to inna firma, a PGE Obrót to inna firma. Dystrybucja zajmuje się dostarczaniem prądu, a Obrót kupuje prąd na giełdzie na takich samych zasadach jak wszyscy inni sprzedawcy. I tak, oni też używają łączy Dystrybucji. W błąd często ludzi wprowadza zbiorcza faktura sugerująca, że obrót i dystrybucja to jedno i to samo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

a Shrek?http://youtu.be/wBk9d89jEDQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy chcemy Trzaska \\\"mitteleuropa\\\", czy Dudy \\\"międzymorza\\\"?

A zdajesz sobie sprawę z tego, że powiększając swój balkon i zabudowując go musisz mieć dach? Czyli powinieneś powiększyć też balkon sąsiadom z pierwszego piętra, bo ich balkon będzie Twoim "dachem".

Wydaje mi się, że z powiększeniem problemu nie będzie, bo wówczas powiększasz tylko balkon (podłogę) ale jak wchodzi w grę zabudowa to niestety trzeba się też zająć balkonem sąsiadów z 1 piętra i ciekawe, czy oni by chcieli, by sąsiad na 2 miał mały, czyli dla nich dach tylko do połowy?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org