piątek, 18 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

Skoro u nich \"piniędzy\" zawsze na wszystko brakowało ...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

Prymitywny jesteś Staku chcąc taką brednią ludzi wystraszyć, prezydent nawet gdyby chciał nie ma możliwości samodzielnie decydować o takiej sprawie. Nadajesz zatem jako półgłówek chcąc trafić do POdobnych tobie nierozgarniętych...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

dokładnie ... trzeba być totalnym ignorantem i nie wykształconym człowiekiem, żeby wierzyć, lub bać się, że: prezydent (jakikolwiek)

- zlikwiduje 500+,
- pozwoli na adopcję dzieci przez pary homoseksualne...

to pokazuje poziom wyborców Pana Prezydenta Dudy, którzy ww. przykłady podają jako jedyne argumenty głosowania na Pana Dudę.

to jest smutne,

A dlaczego uważasz że nie pozwoli jakikolwiek prezydent i takich rozwiązań by nie próbowali w Polsce wprowadzić? Przecież na tym co niektórzy zwą światłym, nowoczesnym zachodzie jest w niektórych państwach dozwolona taka adopcja,a oni ciągle stawiają to za wzór. Absolutnie nie licząc się z tym,że większość Polaków jest przeciwna takiemu prawu. A dodając do tego takie wypowiedzi....

Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją\" - mówi w rozmowie DGP Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy.

https://www.gazetaprawna.pl/galerie/1403218,duze-zdjecie,1,pawel-rabiej-o-adopcji-dzieci-i-zwiazkach-homoseksualnych.html

Kasia..

\"... żeby wierzyć, lub bać się, że: prezydent (jakikolwiek)
- zlikwiduje 500+,
- pozwoli na adopcję dzieci przez pary homoseksualne...\"

Ja nie \"wierzę\" ani \"boję się\". Ja WIEM, że wprowadzenie Trzaskowskiego na urząd prezydenta BĘDZIE PIERWSZYM KROKIEM do likwidacji 500+, a dalej adopcji przez pary homoseksualne.
WIEM to na podstawie chłodnej analizy wypowiedzi Trzaskowskiego i jego najbliższego otoczenia!

„Prymitywny jesteś Staku chcąc taką brednią ludzi wystraszyć …”

Ależ ja nikogo nie straszę! Każda cokolwiek rozgarnięta osoba o tym wie, a ja tylko przypominam wypowiedzi platformerskich notabli w tym Trzaskowskiego, KTÓRY NIE RAZ TWIERDZIŁ, ŻE 500+ JEST NIE DO UTRZYMANIA!
Za to PRAGNĄŁ/ MARZYŁ ABY JAKO PREZYDENT WARSZAWY UDZIELAĆ tzw.„ślubów homoseksualnych”.

W każdym poście zamieszczasz obraźliwy obrazek nt. Prezydenta, ślesz wyzwiska, bo uznajesz tylko swoje argumenty nie bacząc na to, że te najczęściej z faktami są na bakier.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0