piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

A policja już wie o tej dyskusji na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

W taką duchotę,że też Ci się chciało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Przejeżdżając przez Nowe Guty i jadąc cały czas prosto jakieś 2-3 kilometry za wsią po lewej stronie jest pole namiotowe w lesie bezpośrednio przy jeziorze. Cena: 5zł za dobę od namiotu :) WC i prysznic na miejscu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

tak ale problem w tym że kiedy chce skorzystać z wyszukiwarki to pojawia się komunikat że nie mogę po za tym starsze tematy mogą być już nieaktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

seksty jest połączone ze Śniardwami wię licencja pewnie ta sama ( bardzo droga) kupić możesz w Łomży w wędkarskim na al. legionów naprzeciwko stokrotki , w piszu na stacji paliw, i w wielu innych punktach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Jeszcze jakaś część nas jest prawdziwych Łomżyniaków,którzy doceniają swoje...

A o < cogito > nie chce się wypowiadać za dużo ,to popracuj w innych

browarach i zobaczysz czy tam mają takie luksusy ,oczywiście ,że mają ale Ci

co są nad pracownikami ,bo mają naprawdę duże pieniądze,ale inwestują

tylko w siebie ,reklamy itp ,a zwykły pracownik ma zawsze najmniej!

Z tym,że oni mają z czego ,a i tak nie płacą jak należy,jak Tyskie itp.

Co do zdrowia to woda z Łomżyńskiego browaru jest najlepsza w Łomży!

to wiem z pewnych źródeł ,że żadna studnia głębinowa w Łomży nie

dorównuję tej w Łomżyńskim Browarze.

Na pewno jest jedna z najlepszych w Polsce o ile nie najlepsza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

nie stały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Wiesz ile zapłacisz tyle czekasz wiadomo ze na NFZ będzies czekał z tydzien chyba ze cie uniego strasznie rozboli to moze od miejsca ci wyrwie w co wątpie bardzo ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Zdjęcia Urwisa :





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Kiermusy - co prawda kawalek trzeba podjechac, ale miejscowi restauratorzy moga tylko pozazdrościć szefa kuchni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Tenis dobrze prawisz, tylko mnie denerwuje taka sytuacje, siedzę naprzeciwko mężatki i non stop luka... a ja się zastawiam da czego....


Kurna wierzycie że miłość jest gwarantem szczęśliwego związku... Romantycy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

łomżyniak2 jesli idzie o wodę to masz 100% racji jest najlepsza dlatego nasz browar jest chętnie kupowany,ale właściciel jest do dupy kierownictwo zastraszone na produkcji zaćpane genie jak ta wyżej i robi się tanie pomyje tanio i na masę dla zysku
a tuskowa elita nigdy nie zapłaci pracownikom więcej skoro może mniej
genia jest przykładem bydła które będzie tyrać za grosze byle podłączyć trąbę do darmowych pomyj z tanku nr 152

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

Janusz kos o kurna miejski kasanwuo serwujesz łomze myślołem że tobie stać na genesa. cieny esteś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

gena
po pierwsze błyszczysz inteligencją więc polecam jeśli chodzi o głupi nick
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_Cogito
po drugi polecam czytanie ze zrozumieniem bo woda jest faktycznie super ale marnuje się ją na pomyje moje słowa to nie harleqin należy rozumieć nie bujać w obłokach mózg ma każdy lecz rozum niestety nie i to jest przykre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

No nie jak tak . A wjakiej sieci masz kome?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztab Trzaskowskiego stawia na fake newsy? „Strategię pisze SokzBuraka” [WIDEO.

t-mobile

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org