czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

dlaczego kochanej dałeś w cudzysłów? spadaj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

Jeżeli ktoś na własnej skórze doświadczył czegoś co mu się nie podobało to wiadomo, że na forum nie wypowie się pozytywnie. Ja polecam studio fryzur i makijażu Amelia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

Poszukuję barmana na wesele. Czy znacie/polecacie kogoś takiego z Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

z twojej strony to nie było pytanie tylko prośba o pomoc :)

I to mnie bardzo zaintrygowało bo nie tak dawno szukałes dziewczyny z Kolna :)
Szybko ci się znudziła :)

Ta pewnie też się szybko znudzi a może jeszcze szybciej niż tamta:):)

Może mnie tez przeczyta i zastanowi się nad tym czy warto sie odzywac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

Na marginesie:
http://praca.wp.pl/title,Czy-fotograf-slubny-zbija-kokosy,wid,14737592,wiadomosc.html?ticaid=1ec26&_ticrsn=5

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

Warunki pracy i płacy bdb. Pytania na rozmowie zależą od rekrutującego. Powodzenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

Nie bądź taki pewny siebie CXRSa1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu bardziej zależy na zniszczeniu KONFEDERACJI, PiSowi który walczy o jej elektorat czy KO, na którą i tak 2/3 wyborców Bosaka nie zagłosuje nigdy ?

to msza,czy zebranie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org