piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

Papierosy na rynek wieźli bo słynna rodzina zamówiła;)
A ty fazzi ściśnij du pę i nie czytaj padalcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

MIJ może powód choroby Twojej suni jest inny.
Moja poprzednia sunia żyła 13 lat.Nie była wysterylizowana,szczeniaków nigdy nie miała.Za to nowotwory i ropomacicze.Obiecałam sobie,że następną wysterylizuję.Najpierw przygarnęłam psa.Został wykastrowany jak miał pół roku.Jak suki mają cieczkę on się nie denerwuje,nie ma w nim chęci dominacji.Potem adoptowałam sunię ze schroniska.Wysterylizowano ją jak miała 5 miesięcy.Urosła,jest zdrowa i wesoła,niezwykle przywiązana.U moich psów nie ma żadnych komplikacji.No i wygoda,bo sunia nie ma cieczki i nie ma gromady psów pod klatką.

Adamus napisał to o co mi chodzi.Jedna suczka wyda na świat dziesiątki szczeniaków,jej córki po niecałym roku życia zapewne następne maluchy.I to będą setki nieszczęść,bo rzeczywiście tylko nielicznym się uda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

Tragedia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

Mam do oddania małe pieski-kundelki, będą niewielkie, chętnych zapraszam ... :) Zdjęcia mogę przesłać na e-maila.

Chodziło mi tylko o ogłoszenie i ludzi dobrego serca, którzy przygarną szczeniaczka, a widzę że temat się rozwinął jak zwykle....

P.s.

Ogłoszenie z foto są też na :

http://www.moja-lomza.pl

kategoria zwierzęta /oddam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

powiem szczerze że bardziej usatysfakcjonowała mnie wypowiedź xxxANGELxxx
niż ten pseudo marketingowy bełkot, uważam temat za wyczerpany ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

w Lidlu.Ja tam zawsze kupuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

daj mu klapsa w pysk na klatce albo powiedz mu sam na sam ze wszystko słychac na klatce i ze wiocha straszna zapierdala ,napewno głupio mu bedzie i moze sie ogarnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże na kogo w IIgiej turze zagłosują wyborcy Hołowni ?

Zawsze jest wyjscie. Są rozwody i separacja. Po to własnie je wymyslono. Niż meczyc sie na własne życzenie do konca życia z bydlakiem / = wieśniakiem /. Nie po to sie konczyło studia / pedagogike, psychologie / by sie meczyc. Nie bedzie lepiej ale ciagle gorzej. Rozwód to nie porazka ale bład z małzenstwem z człowiekiem którego wogle sie nie znało . Wszystko mozna jeszcze naprawić. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. A że nie po katolicku to juz inna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org