wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gebelsowska propaganda

Oo to ja podziękuję,kilka dni temu ze szpitala wróciłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gebelsowska propaganda

no trudno, może jakoś sama w tę burzę z piorunami posiedzę.. :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gebelsowska propaganda

odezwij sie do mnie na email dwiekratki.94@o2.pl mam kilka ksiazek jeszcze dogadamy sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gebelsowska propaganda

Nie bój się burzy.Do mnie ma zaraz przyjśc córka ze swoim wnuczkiem to może się trochę rozerwę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gebelsowska propaganda

"pewnie można zostać kosmetyczką i na przykład szorować bogatym paniom ich twarde piętki :P lub też depilować okolice bikini" oooj zapewniam, że jest o wiele więcej możliwości:)
Gdyby mi się poszczęściło mogłabym nawet otworzyć własne SPA (przykład, nie myślałam o tym na poważnie, jest na to troszkę za wcześnie). Denerwuje mnie gadanie: "GOŚKA, KOSMETYCZKĄ BĘDZIESZ? DŁUBANIE W CZYICHŚ PAZNOKCIACH???" -żadna praca nie hańbi, a jeżeli ktoś się tym interesuje to czemu nie? Mam wiele znajomych kosmetyczek i uwieżcie mi robią cuda (nie tylko z piętami i okolicami bikini) i wcale nie narzekają na brak pracy i pieniędzy.
Można zrobić później kursy wizażu, stylizacji (a tego szkoła niestety jako tako nie gwarantuje choć wiem, że są praktyki itd.).
Każdy ma inne zainteresowania i cele w życiu, na razie moim celem jest dostanie się na studia, ukończenie ich a co będę robić później to indywidualna sprawa.
Ilu jest ludzi z wyższym wykształceniem a zdobycie pracy (CHOĆBY W SALONIE KOSMETYCZNYM) graniczy z cudem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org