czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

nie`dotyczy, być może miałeś pecha i za pierwszym razem nie wyszło. Na początku mojej zabawy z tytoniem, również byłem gotowy dać sobie spokój. Nie poddałem się jednak i powiedziałem sobie że, do k-nędzy nic nie jest niemożliwe. Nieda sie jedynie, otworzyć parasola w dvpie. Obecnie jest to moje ulubione hobby. Co zaś się tyczy smaku i jakości, niejeden byłby mocno zaskoczony. Sprzedawanego w sklepach tytoniu, nie można nawet porównać. Wiem, bo przez dłuższy czas kupowałem. Jest to g*wno robione na szybko i dla zysku. Szprycowane chemicznie czym się tylko da, lecz z pominięciem tego co najważniejsze. Poczęstowałbym przygotowanym przez siebie papierosem i pewnie wielu stwierdziłoby że, kioskowe wymiękają. A tych przemycanych ze wschodu, nie chcieliby nawet tknąć. A użyłem tytoniu jedynie po sosowaniu i jeszcze nie aromatyzowany. Przygotowuję 14 nalewów z różnych roślin i owoców. Lecz potrzeba jeszcze trochę czasu aby maceracja dobiegła końca.Wówczas spreparuję papierosy o kilku różnych aromatach i mocy która najbardziej mi odpowiada.
Co zaś sietyczy kontaktów. W samej Łomży raczej napewno niema plantacji z wiadomych powodów. W najbliższej okolicy również nie znam. Posiadam za to, wiele różnych numerów telefonów do ludzi z całej Polski. Ale to nie miejsce na wrzucenie ich tutaj.
Inna jeszcze sprawato taka że, do nowego zbioru pozostało jeszcze nieco czasu. A liście ubiegłoroczne mogą być w fatalnej kondycji. Ale zapewniam Jarka że, można kupić liście które zaraz po skrojeniu można palić i będą smakować jak papierosy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

Nie ma takiego, jak dotąd ani razu nie wyszłam zadowolona od fryzjera, zazwyczaj wychodzi inaczej niż bym chciała, tak to już jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

Tez bardzo polecam dr.Gołaszewskiego.
Wiem tylko ze przyjmuje prywatnie na
Kazanskiej.
Telefon do niego 504 139 307
Raczej nie ma w Lomzy lepszego ortopedy
do dziecka.
Za prywatna wizyte moja siostra placila ok.90zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

A Świstak siedzi bo sreberka były kradzione...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

ale generalnie chcesz coś klimatycznego, dającego do myślenia, czy ot tak obejrzeć, pośmiać się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

o ten post mi biegało>
Czy mężczyźni mają uczulenie na kobietę z dzieckiem?
Bo nie do końca miałeś w nim racje ale to szczegół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

Hmm, chyba Ci, którym dym na balkonie nie przeszkadza to sami palacze - właśnie palący na balkonach.

Mi też bardzo to przeszkadza, że sąsiedzi palą na balkonach i często w lato muszę wąchać smród ich fajek u mnie w mieszkaniu.
W zimę palą na klatkach, albo w łazience, skąd rurami wentylacyjnymi dym przedostaje mi się do sypialni, w której sypia niemowlak!

Ludzie, czy Wy się nie możecie ogarnąć i rucić te smrodliwe papierochy w cholerę, zamiast zmuszać wciąz innych ludzi do wąchania tego smrodu???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

DO WZIECIA ZEM NIE JEST ALE FORMALNIE TEZ NIE JESTEM USIDLONY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

Tydzień temu też w piątek kiedy jedzie warszawka, kiedy jest największy ruch zakorkowali całe miasto.
Dziś jest to samo. Naczelnik Karwowski powinien odpowiedzieć głową za ten bajzel. Jak mógł wyrazić na to zgodę by w takie dni jak piątek zakorkować miasto.
Przecież to można robić w soboty, niedziele kiedy jest mniejszy ruch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znacząca większość Konfederacji w IIgiej turze poprze mniejsze zło czyli R.Trzaskowskiego .

Czy w szpitalu w łomży neurolog zleca badania neurobiologiczne? jak wygląda takie badanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org