piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

Witam!
Mam problem z uszczelką pod głowicą. Moim problemem jest to że posiadam V12 i nie każdy mechanik chce się podjąć. Zakup nowego silnika odpada. Kogo polecacie żeby się podjął i zrobił to dobrze, oczywiście biorąc pod uwagę przyziemne koszty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

MaciekT - nie ma za co, prace mówią same za siebie :-)

KaMaro - jaki papierek? wnętrza możesz projektować bez uprawnień. Generalnie nie trzeba być architektem, żeby zajmować się projektowaniem wnętrz. Zdarzają się osoby uzdolnione, które nie muszą kończyć studiów, żeby projektować. Natomiast osobiście jestem zdania, że należy studiować zagadnienia, które są podstawą jakiejkolwiek działalności (czy to mechanik czy architekt). Talent i doświadczenie są najważniejsze jednak jak życie pokazuje, edukacja to podstawa. Jeśli do "tego zmysłu i smaku przy urządzaniu" dodasz wiedzę z zakresu historii sztuki albo wzornictwa zyskasz uznanie nie tylko inwestora ale również szerokie perspektywy rozwoju. Na początek można zacząć bez papierka, życie to zweryfikuje i wskaże co dalej. Trzeba tylko zacząć - zachęcam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

:| PERDOLISZ CZEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

ok niema sprawy a wiec Zapraszam nawet dzis robimy impreze afterparty po Juwenaliach wstep tylko i wylacznie za dowodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

Przyziemne to wiesz co możesz mieć...,jaja.
Decydując się na taki silnik martw się żeby to było dobrze zrobione a nie o koszty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?


Autor: lomzerman (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-05-12 10:08

...by piłkarze MŁKS mogli skorzystać z wiedzy i doświadczeń jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.
- Szkółki AJAXU AMSTERDAM !

Autor: fatalista (---.play-internet.pl)
Data: 19-05-12 20:09

...Nie mam zaufania także do kibiców ŁkS.Prawdziwych kibiców obchodzi również przyszłość ich klubu.Tutaj tego nie widać.Robienie wielkiego schow na meczach to za mało by stać się kibicem.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

tak melina .... widze konkurencje fajnie obczerniac ludzi na forum zycze powodzenia nie jestem msciwa a Ty sie zastanow co piszesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

Polecam panią Dr Wołk.Dzięki niej nasza Zuzia chodzi. To świetny lekarz. Przyjmuje w Białym na Szpitalnej 39.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

W Warszawie popytaj tych z Utopi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

Tak właśnie sobie przypomniałem, że obok bankomatu jest wpłatomat. Kolejny haczyk żeby proponować pożyczki!!! Chodziło mi jednak o to co tak naprawdę powoduje kolejki, czyli reklamowaną przez Alior możliwość opłacania rachunków za 0 zł. Też jestem ich klientem i często widzę zwłaszcza starszych ludzi, którzy opłacają media. Bankowość internetowa to super sprawa ale szkoda, że jest tak ciężka do akceptacji przez osoby starsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie historię , jak katabas więził , gwałcił dziewczynkę a gdy w wieku 13tu lat zaszła z nim w ciążę, to zmusił ją do aborcji ?

czy ochrona ma licencje ? czy zwykłe mordotłuki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org