czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

struktura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

:D dobre...
a w sumie dobrze by było jakby się na siebie natknęłi - wtedy więcej czasu my byśmy mieli.... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

no wiesz, przekonaj ją że nic tak Ci nie smakuje jak jej wyśmienita zupa szczawiowa...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

Aleja Leginów 54D (dawny Avans) dziś? kto zgadnie? Co?

1 Maja (Wtorek)
19.00 do 22.00 impreza plenerowa gra POLITYKA

3 Maja " w tym samym miejscu o tej samej porze..." (Czwartek)
19.00 do 22.00 impreza plenerowa gra TheBL Blues Band

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

Żeby nie było nie domówień. To powyżej to w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

Łomża
Aleja Leginów 54D (dawny Avans) dziś? kto zgadnie? Co?

1 Maja (Wtorek)
19.00 do 22.00 impreza plenerowa gra POLITYKA

3 Maja " w tym samym miejscu o tej samej porze..." (Czwartek)
19.00 do 22.00 impreza plenerowa gra TheBL Blues B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

może też 10% se podnoszą premii a że wyjdzie kilka tysi no cóż...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

gdzie w naszym mieście można wybrać się na masaż i jakie są tego koszta?
chodzi mi o konkretny zwykły masaż, nie jakieś kamienie , czy wyszczuplający :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

ja mogę zrobić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

juz zglosilem do US



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.

W odniesieniu jak wyże i jeszcze wyżej jak zawsze i wszędzie - wyżej juz nie można w odniesieniu nie tylko do wypowiedzi jaka reprezentuje tu cyt.
Autor: markac
(---.wifi-spot.pl)
Data: 26-04-12 13:04

To może ja coś napiszę. Witam wszystkich.

Nie znam zupełnie rynku łomżyńskiego i za bardzo mnie nie interesuje, ale wiem, że ludzie...

(...) To na jakiej zasadzie dwoje ludzi zobowiązuje się do świadczenia pracy i sposobu płatności jest tylko i wyłącznie sprawą między pracownikiem i pracodawcą. W momencie podpisania umowy obie strony godzą się na te warunki. (...)

(...) Nie widzę absolutnie żadnego uzasadnienia, żeby na pracodawcy wymuszać sposób zatrudniania pracownika.
Jakby pracownicy nie godzili się na te warunki, pracodawcy nie wychodziliby z takimi propozycjami.

Ideałem by było, gdyby państwo w ogóle nie wpierniczało się w takie sprawy.


___________________________________________________________



taa...


Nie znając sytuacji dajesz wyraz temu co się Tobie wydaje że jest złudnie twierdząc mówisz cyt. "wiem, że..."




Otóż dając opór Twojej złudnej wiedzy którą sam się oszukujesz przed ludźmi wychodząc na (do wiadomości redakcji) własną szkodę żyjesz tym zakłamaniem jakie sobą reprezentujesz być może nawet czerpiąc z tego własne egocentryczne i doraźne niespołeczne korzyści



Powiem Tobie że mam inne zdanie na ten temat które trzymam w swojej szufladzie jako...

... autentyczny zapis Wyroku w imieniu Rzeczypospolitej wydanym przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku który to zdanie wypowiedział po tym jak się wyłączyli z tej sprawy Sędziowie Łomżyńscy (?)




taa...

Zapewne Twoim zdaniem jest inaczej niż brzmi uzasadnienie prawomocnego Wyroku Sadu.

Zapewne Twoim zdaniem dal ludzi takich jak Ty cyt. "Ideałem by było, gdyby państwo w ogóle nie wpierniczało się w takie sprawy".

To Twoje słowa a raczej pragnienie żeby zło dzieje mogli działać bez przeszkód tak jak ...

... Arcy Kapłani - Arcy Pasterze - Arcy Biskupi ...

... wyjęci z pod prawa i swej zło czynnej bezgranicznej zło dziejskie nieobliczalnej społeczno ekonomicznej i ...

... i bezkarnej aktywności która doprowadziła bez przeszkód do zabicia życia społecznego Bożego Ciała Jezusa nie tylko w Jerozolimie i nie tylko na Golgocie.


POZYTYW i NEGATYW (NIE) Prawdy WIARY


Kto jest Kim - Kto jest Kto -...

... kto i do kogo w tym obłędzie szatańskiego religijnego - cywilizacyjnego relatywizmu podąża ?



O czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Polsce: Obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych.


Abstrahując ,
to andzia C vel CXRSa1 , co ciebie DEBILU napadło z pisaniem , że ja ci mam zablokować kurs komputerowy " informatyka ' ?
Dostałeś się tam z listy rezerwowych , to się ciesz , ale JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

___________________________________________________________

NIGDZIE PIERWSZY o tym niby twoim kursie " informatyka " NIE PISAŁEM .
Tak się cieszyłeś , że cię GMINNY KMIOCIE zakwalifikowali na te zajęcia i dostałeś się tam cudem , ty nieuku NIEPOTRAFIĄCY JEDNEGO ZDANIA NAPISAĆ W MIARĘ POPRAWNIE PO POLSKU , że aż wpadłeś w zachwyt i nie omieszkałeś wszem i wobec napisać , że ;

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

oraz :

TEMAT : ORMO żyje ormo czuwa
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:19

zezowate szczęscie ja nadal dostaje dotacje dzięki UP :)) a ty ormowcu chciałeś mi zablokować karierę zawodową:)))

____________________________________________________________

Czy tak BEZROBOTNY KMIOCIE się podnieciłeś , że aż w TRZECH tematach musiałeś się tym pochwalić , że ZA DOTACJE Z PUP w KOLNIE robisz tam jakiś kursik , dla POCZĄTKUJĄCYCH " informatyków " ???

JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org