czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rząd ma suwerena za idiotę ?

Mylicie się. Oczywiście, że można. Z dniem zdania egzaminy praktycznego (końcowy) do systemu ewidencyjnego kierowców trafiają dane osoby zdającej (jeśli zdała oczywiście ma się rozumieć). Z tym właśnie dniem możemy prowadzić samochód. Podczas kontroli drogowej ta wiadomość zostanie potwierdzona.
Szerokiej drogi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

Ja również sprzedam torbę wczoraj kupiona w sklepie REAL w Warszawie za 5 zł od sztuki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

masz rację Chelsea.teraz dzieci czekają na nowości techniki a potem chwalą się co które dostało i zgrzyty jak ktoś dostał lepsze prezenty,a ja dostałam zegarek z kalkulatorem i długopisem takie komplety były i byłam happy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

może zakład pogrzebowy potrzebny?bierz łopatę i go zakop a nie piszesz na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

gówno prawda to po pierwsze. Po drugie Tym świeżakom i małolatom kategorycznie zabrałbym prawko bo zero poczucia odpowiedzialności i szpan. Dlaczego droga młodzieży spieszy wam się tak do śmierci na drodze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

CXRSa1
przypomnij o której godzinie i gdzie szukać podaj datę ZJAZDU/zajęć.

to będzie okazja poznać zezolca, ha ha . Ja się wybiorę do PUP Kolno z czystej ciekawości ha ha ha.
Może będę miał czym się podzielić z forumowiczami jakieś fotki albo coś :-)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

dobrze prosze mi podac nazwe jednej porzadnej sredniej wielkosci firmy produkcyjnej nie uslugowej typu zapiekanka i gastronomia lub sklep ktora zostala otwarta w Lomzy w ostatnim 10 leciu nic nic nic sie nie dzieje a ty pitolisz o biznesach wiec twoj biznes to jakies male gowienko nic nie wnaszace ale ty zyjes w wielkim samozadowoleniu i uwazasz ze zjadles wszystkie rozumy i dajesz ludziom zlote mysli typu powinni zostac i robic cos na swoja reke pozalowania godne Dowidzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

Można jeździć.
50zł za brak prawka.
Jedź śmiało. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

maruda


Zabierasz sie ze mną :-)))) będziemy mieli dobrą zabawę hi hi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

zawsze i wszystko można znaleźć:))
http://www.searchshared.com/

http://torrent-finder.info/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

Sory za błąd w temacie :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

co za chamstwo, nie udzielić pomocy, a masz może jego nr rejestracyjne? jeżeli to nie problem, to może wrzuć zdj psa, może jego właściciel tu zajrzy, cieszę się, że są na tym świecie jeszcze tacy ludzie jak Ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

Jakie kluby sa w łomży i jaka tam muzyke graja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

Zgłoszony już w parafi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

nie chodzi o wydobywajace sie spaliny z rury wydechowej :) chodzi tutaj o ryzyko nieszczelnosci instalacji i niebezpieczenstwo jakie stwarza taki gaz. Dla niektorych to straszna nowosc, ale takie zakazy w Polsce to normalna rzecz i nikogo nie dziwia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd ma suwerena za idiotę ?

ktokolwiek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org