czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

osro rabowali sam widzialem osoiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

ostro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

http://www.youtube.com/watch?v=RROCLKJHlHk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

do xagussxd, podaj maila to dam Ci namiar na krawcowa od sukni ślubnych w Łomży a jak się nie dogadasz to do Białegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

Ten Salon Fryzjerski jest przy Straży na Sikorskiego, tak?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

Zdecydowanie dj Chris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu

maruda i zezol wy siebie warci jestescie.Umowcie sie gdzies na jakas polanke i tam wyrownacie rachunki.Badzcie facetami i roztrzygnijcie to po mesku.
Na sekundantow proponuje robcia on nie nalezy do zadnego z fan clubow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu


Bunio i tu masz rację , jedno ale : nie zamierzam tego ZDZIECINNIAŁEGO STARCA bić , bo go sama bida zabije .

STARY BARANI ŁEB , zaraz odpisze , że się go boję , a ja po prostu OLEWAM go CIEPŁYM MOCZEM , jakbym miał się spotykać z każdym OBSZCZYMURKIEM , to bym nic innego nie robił , tylko ciągał się z byle LUMPEM .
........................................................................................................................

Mam tu dobrą zabawę czytając jego durnowate posty i już sam nie wiem czy mam się śmiać , czy płakać jak ten GERIATRYCZNY przypadek coś napisze .

Osobiście wali mnie to co ten DUREŃ wypisuje , ale niech dalej się OŚMIESZA i KOMPROMITUJE .
...........................................................................................................................

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

PS :
po ostatnich twoich postach marudo , widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org