czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

Autor: Pierre_Dolain (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 18-04-12 22:55

Autor: longslaw (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 18-04-12 21:12

Umiejętności stosowania znaków diakrytycznych, zasad pisowni łącznej i rozdzielnej. Widzenia własnego ogona, nie tylko przywar innych.

No cholera jasna, czytasz moje myśli ? :-)))

_________________________________________________________


Głodnemu chleb na myśli (?)...
A syty głodnego nie zrozumie ...? Religijny syty - a nawet religijnie wypasiony

taa...

Uczeni w piśmie już raz pokazali co potrafią dając fałszywe świadectwo prawdzie - zabijając tę prawdę swoim zakłamaniem razem z człowiekiem który Prawdę życia społecznego po prometejsku prezentował przed wszystkimi ludźmi nie tylko przed religijnymi rodakami na Golgocie.





W Łomży brak trzeźwości którą zagubili tutejsi Biskupi codziennie zaglądający do Wielkiego Kielicha





Na suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej jest monopol spirytystyczny

Łomżanie powinni zadbać o trzeźwość społeczną w Duchu Prawdy który został tu religijne ocenzurowany a raczej wyskrobany tak jak wiele poważnych tematów które znika z Łomżyńskiego forum a ...

... które dotyczą dna społecznego kielicha goryczy a raczej ludzkiej krwawicy jakie sączą lokalni kapłani ze zło dziejskich zło tych Kielichów obrażając przy tym uczucia religijne autentycznych chrześcijan na parafialnej ziemi - Tej Ziemi - Ziemi Łomżyńskiej



O czym to i owo nieustannie świadczy ...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

jak z choroszczy dostaniesz zeswiadczenie ze jestes zdrowy to wtedy moze sie z tobą spotkam :) ale zanim sie wyleczysz to nie wiem czy jeszcze bede zył :)
a teraz wybacz na takich co ty czasu nie mam bo z dzieckiem od patologii sie nie zadaję zegnam chłopcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj



Jak w temacie :
Re: czego brakuje łomży ?


Pytacie o niedobory - czego brakuje

Zapytajcie o nadmiar który ten niedobór spowodował może coś się skompensuje ?

zazwyczaj niedobory - braki powstają kosztem nadmiaru który nie ma umiaru a raczej przewagi - nadwagi

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile ten ich (kapłanów) majątek uwolniłby małych rodzinnych miejsc pracy i dał chleb powszedni tym którzy cierpią Jego niedostatek.

Kapłanom przypominam że nie samym chlebem (Eucharystycznym) żyje człowiek ale Każdym słowem który buduje godną (...) Cywilizację życia.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Łomżyńscy administratorzy cywilni i religijni którym dobrze służy tu dupcząca was administracja

Możecie cenzurą uwalić - wyskrobać tu każdy temat zamykając ludziom usta tak jak kapłani zamykali usta Jezusa który dawał Świadectwo Prawdzie...

ale prawda którą zdepczecie wcześniej czy później sama odroście mocą Ducha jaki jest w każdym człowieku którego olewacie.



O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

Zależy jak do tego podchodzisz:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

a co myślisz,że nikt nie prosił?goście prosili i gospodarze i niestety obsługa powiedziała,że już nic nie jest w stanie zrobić.Nie wiem ile gości było na tym weselu co byłeś,może tyle,że i klimatyzacja nie była potrzeba przy takiej ilości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

duza też jest piękna tylko musi byc wieksze wesele by sie nie ganiac po parkiecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

U mnie było 100 i byl luz,więc ...150 zmieści ale czy będzie luźno?Zapytaj kierowniczki,jest ok i np powie że u nich 120 to max...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

moj synek w wieku 2 lat dostal laptop edukacyjny, a dziewczynki w wieku 8 lat chca miec prawdziwe laptopy:) taki edukacyjny laptop jest dla nich zabawka:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

Dj CHRIS 504132132

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOCNE !!! koniecznie posłuchaj

Witam. Czy mozecie mi podpowiedziec gdzie znajduja sie teraz jakies sklepy, gdzie mozna plytki z muzyka. Bylem dzisiaj w Empiku w Stokrotce ale nie znalazlem tego, czego szukam - konkretnie chodzi o Coma ''Czerwony album''

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org