czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paranoja pisdzieców.

Mi sie wydawalo, ze takowa osobe spotkalem. Byla piekna, inteligentna. No ale czar prysl jak banka mydlana. niestety okazalo sie, ze jest ze mna tylko dla moich pieniedzy.

Tobie zycze powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Thomas ludzie nie kombinuja dlatego, ze nie wiedza ze trzeba placic podatek. Po prostu obciazenia okazuja sie na tyle duze, ze nie sa w stanie sie utrzymac. I wtedy jest wybor kombinowac albo zamknac firme.
Tylko szczerze, co w naszych realiach z uczciwego placenia podatkow? Czy te podatki sa rozsadnie wydawane? Ile nie zaplacisz, to i tak wsiaknie.
Czy mamy kombinowac? A co, lepiej nic nie robic? Wtedy rzad nie dostanie zadnego podatku, a ludzie nie beda mieli zadnej pracy... To bedzie lepiej?

Gdyby nie umiejetnosc kombinowania i radzenia sobie, to ludzie juz dawno wyszliby na ulice, taka smutna prawda. A kolejne rzady wciaz brna w slepa uliczke, rozbudowujac administracje i wymyslajac coraz to nowe sposoby kontrolowania i karania obywateli.
Zamiast uproscic przepisy, obciac podatki i pozwolic ludziom zarabiac. Przy niskich podatkach prawie nikt by nie kombinowal, bo by sie to nie oplacalo. Jesli zaplacenie podatku oznacza byc albo nie byc, to wtedy wiekszosc kombinuje. W dodatku sposob dzialania urzednikow i niespojne prawo, powoduja ze placenie podatkow wcale nie oznacza, ze skarbowka cie nie zniszczy. I to juz jest paranoja. Wiec na logike, czemu mieliby nie kombinowac?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Biedrzycki w Piatnicy albo jak kolega pisal w Zambrowie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

poczytaj co piszesz :) Ciesz sie, że bana Ci nie dali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Błagam skończcie z tym PRL-em

Pani Aniu !!!

Please



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Kolo ronda przy ZUS-ie dobrze ,planuja' glowice samochodowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Właśnie to ma być zupa 40stopni przygotowana w 5 minut, tylko nie za bardzo jadalna : )

Bardziej poważniej, to ma być grzałka do wytrawiarki PCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Destylacja ma się rozumieć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

w Krzyżu płaciłam 2 lata temu 200zl i nie dlatego, ze nie chciałam a musiałam bo nie mieli już wolnej mszy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Nie długo ja będę crazy;-/


http://youtu.be/0972G4t0cEA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

Coroczny wypad na kemping. A wasz jak wygląda?
http://zerkaj.tk/obrazek.php?568

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja pisdzieców.

gin



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org