czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

Źle to ująłem, bo na początku napisałem, że ideałów nie ma a potem, że swój mam. Ale tak jest :) Jakoś trzeba się dopasowac a nie patrzeć na to przez pryzmat "ideałów". Miłość ma to do siebie, że idealizujemy swoich partnerów w początkowej fazie związku. Potem coraz bardziej dostrzegamy wady, ale któż ich nie ma?! Nikt nie jest idealny, ale za to może być w naszych oczach idealny.

Walczę, walczę, ale zrobiłem taka głupotę i wiem, ze bedzie ciężko. Musze walczyć, bo nie darowałbym sobie całe życie tego że ją straciłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

JAZDA PANOWIE I PANIE!!! KTO DZIŚ NIE GŁOSOWAŁ, ZOSTAWIA WSZYSTKO I ROBI TO W TYM MOMENCIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

jesli pracujesz na 3 zmiany to 1120 dostajesz na reke,super zarobki moj kolega tam pracuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

księdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

Zasilacz do czyszczenia to najlepiej odłączyć i wyciągnąć z kompa. I tak, aby go dobrze wyczyścić to trzeba odkręcić jego obudowę bo dmuchając tylko w wiatrak to więcej syfu dostanie się do środka jak na zewnątrz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

Rozumiem, że masz pretensje do sąsiada lub/i jego psów, że nie zabezpieczyłeś własnej suki? Dobre, dobre!
Rozmnażając sukę przyczyniłeś się do powiększenia puli bezdomnych zwierząt i do tego skrzywdziłeś ją - szczeniąt nie powinno się rozmnażać z tych samych powodów, co nastoletnich dziewczynek.
Rozumiemy, że Twoje psy są ładne, ale przejdź się do schroniska i zobacz jaka tam jest plantacja piękna - sto kilkadziesiąt psów, każdy inny, ładny na swój sposób. I każdy ma gdzieś na świecie osobę odpowiedzialną za powołanie go do życia, sprawienie niekiedy wielu cierpień i spędzenie paru lat za kratami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

Czy wy sie musicie odrazu wyzywac ;) ?

Mechaniak to Mechaniak :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice „Strefa wolna od LGBT” na rogatkach?

W 100% stawiam na czujnik temperatury cieczy chłodzącej wymień a poczujesz różnice w mocy i w paleniu auta. Podjedź do mechaniora z komputerkiem nich ci podepną samochodzik i sprawdzą temperaturę podawaną na komputer i zobaczysz czy jest różnica z tą co masz na desce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org