czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

a no pierdaklo to pierdakło

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

Omanio przebywam z odsieczą :)

http://www.youtube.com/watch?v=Z_b-QPIHHlE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

krwawyedward widzisz jest takie powiedzenie ze niewiedza to najwiekszy wrog agresora ... ty i ja nie jestesmy anonimowi ty sciagajac nielegelnie plik mp3 na swoj dysk nie sciagasz go jako krwawyedward tylko jako czlowiek ktory posiada nr pesel ... to po 1 po 2 gdybysmy spotkali sie na ulicy i gdybys wyzwal i obrazil mnie to podlegasz takiej samej karze z tego samego paragrafu co tu na forum bo na ulicy takze nie znasz mojch danych osobowych co nie oznacza ze masz prawo mnie obrazic a tym bardziej ze myslisz ze czujesz sie bezkarny .. to do wszystkich ktorzy mysla ze to oni stanowia prawo !! co do umow nadgodziny prosze panow z tego co piszecie mozna uznac ze takze nie macie pojecia o tym temacie i moze dlatego nieuczciwi ludzie was na tym wykorzsytuja lub dajecie sie robic w trabe a potem macie pretensje do calej firmy... nie ma czegos takiego jak nadgodziny to czyn spoleczny ... wszystko jest zapisywane rozliczane u ksiegowych normalna placa jak za nadgodziny przynajmniej tak jest u mnie :) aa i tak ludzie narzekaja bo im sie poprstu nie chce ... i tu jest prawda ze wam sie poprstu nie chce a co do pana grubaryba obibokow sie poprstu nie trzyma lub ludzi ktorzy nie chca pracowac gdzie jest chamstwo w stwierdzeniu ze jak sie nie podoba to zmien prace ?? 3/4 z was jesli wogule ma wyksztalcenie wyzsze lub srednie lub techniczne to nie pracuje w wyuczonym zawodzie wiec z gory mozna zalozyc iz ze zmiana pracy nie jest czym strasznym a dzis kolega przy piwie powiedzial bardzo trafnie ze w pracy trzeba miec troche POKORY !!! panowie !!! POKORY !!! i nie miejcie pretensji do dyrektora bo ktos musi trzymac w ryzach ludzi bo inaczej kazdy sobie i zamiast firmy robi sie bajzel na 4 kolkach.... a jesli jest tak ze jest zly powiadam jeszcze raz jesli jest mobing sa odpwiednie procedury by temu przeciwdzialac z surowymi konsekwencjami ale DOWODY DOWODY !!! krwawyedward mowisz ze masz nagranie tak jak ziobro hehhe to idz w odpowiednie miejsce i pomoz ludziom skoro taki spoleczniak z ciebie na tym forum a nie chcesz pomoc kolegom ???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

Cichociemny,czy mi pomożesz?Założysz nam temacik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

Pytanie kieruję do wszystkich. Co najbardziej Was urzeka w drugiej osobie, partnerce/partnerze? Jakie cechy charakteru chcielibyście u niej/niego widzieć?
Aspekty wizualne również mogą być :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

http://photos.nasza-klasa.pl/4324646/251/main/387e0acc8d.jpeg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

i z gory uczciwie pisze ze nie mam stycznosci w ogole z dana firma znam na czesc kilku kierowcow :) zabralem glos bo nienawidze jak ktos rzuca na firme zly obraz pod pretekstem swojej wizji swiata badz swojej kariery zawodowej ... zachowujecie sie jak z tych negatywnych orzywar polakow badz lomzyniakow ktore mowia ze spotyka sie dwoch kumpli po robocie i jeden z nich wyciaga garsc srubek z kieszenie i wrzuca do plecaka drugi sie pyta a poco zabrales te srubki z warsztatu z pracy ?? a ten pierwszy odpowiada "a bo tak "... nie twoje nie ruszaj !!! nie znasz firmy od podstaw jej funkcjonowania to sie nie wypowiadaj !! podejrzewam ze gdyby doszlo do merytorycznej konfrontacji wy a wasz pracodawca wyszlo by na jaw jak naprawde zescie pracowali lub pracujecie ... bo pisac ze 11% ciezko pracujacych ludzi zyje w biedzie kazdy moze tylko 2 kwestia czy te 11% ciezko pracujacych sluchalo sie babci ktora mowila "jak nie chcesz nosic teczki to bedziesz nosic woreczki.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

maly, Obelix widzę, ze preferujecie ten sam typ ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

Jednak as to pracodawca więc już wszystko wiadomo!
Po drugie mnie nie obrażaj tylko powiedz dlaczego u każdego pracodawcy upomnienie się o podwyżkę jest jednoznaczne z utratą pracy?
Zamiast grzecznie po negocjować to zaraz obelgi lecą i do widzenia!







www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

A Ty za gruby i ja nic nie gadam.I jeszcze na dodatek majtki na szelkach nosisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

Nie spotkałeś,bo ja swoją Mariolkę w domu trzymam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

cichy
róznie w życiu bywa,

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak działa zorganizowana grupa niszcząca demokratyczny kraj Polskę!!!

Mnie na wakację mają zawieść do Kisiołk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org