piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krewki sołtys

robciu :)
Ja też juz tego nie użyje :)
Sorki za ten ostatni raz ale nie mogłem sie powstrzymac :)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krewki sołtys

maruda

zdjęcia są ogólnodostępne na portalu i jest to reportaż z przeprowadzonego protestu , POMYLIŁEM się i to wszystko ,

Przeprosiłem osobę zainteresowaną , bo może poczuł się obrażony ,
nie widzę jednak powodu . Nie ma się czego wstydzić , wręcz przeciwnie , jako organizatorowi takiej społecznie użytecznej akcji należą się tylko wyrazy uznania .


maruda , CZYM ty mnie żuczku straszysz ?
gdzie tu widzisz złamanie prawa ?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krewki sołtys

o dobrej nocy ... immortal .......


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krewki sołtys

Dzień dobry, zaczynamy kolejny dzień promocji Naszych młodych łomżyńskich piłkarzy. Już jest trochę głosów, widać, że niektórzy, tak jak ja robi to codziennie z rana, ważna jest systematyczność, Dziękujemy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krewki sołtys

witam przeglądałem stronę w ostrołęce i co znalazłem a może byśmy się wybrali pomysł chyba niezły co wy na to


http://www.moja-ostroleka.pl/takiej-imprezy-w-naszym-regionie-jeszcze-nie-bylo-zlomem-na-wschod-czyli-rajd-goworowo-krym,1332172598,3.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krewki sołtys

http://www.youtube.com/watch?v=mAiPkYw2vWU

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org