wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Zandberg orze premiera\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

Dolaczam sie do toastu :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

Zapomnialem dac meila: bocian1111@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

i mnie już denerwuje. Ile można?Jesteś matematyczny i nic nie wnosisz nowego do żadnego tematu. Powtarzasz się i robisz to w tak nachalny sposób,że ludzie mają cię powoli dosyć. Czy taki jest sens tej twojej nowej ewangelizacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

oj oremi na niektórych osiadlach to straszna wiocha, oj straszna..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

mam antyradar. ni używam go. mogę sprzedać. na allegro kosztuje on 180 zl. posiadam wszystkie dok. jak cos to email....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

Arek111 takich jak Ty trzeba naśladować. TYCH INNYCH TĘPIĆ.

POZDRAWIAM ARKA111!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

http://www.youtube.com/watch?v=1VLMPMKLGBQ&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

solary są ok tylko nie w naszej szerokości geograficznej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Zandberg orze premiera\\\". Lider Lewicy obnażył przemówienie Morawieckiego

Rycerski Kierz a gdzie to jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org