czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Trzeba anulować, bo my przegramy\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Zeziu - naturalnie to z megi tocze tu zagorzala dyskusje

Megi masz zdolnosci jasnowidzenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Patrzę, że ciekawe tematy macie do rozmów ;p
Kobity, zakładajcie temat, który typ facetów jest bardziej pożądany, porównamy wnioski ;)
Panowie, o szatynkach zapomnieliście :) Nie, żebym ja nią była :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

zeziu uszanuje to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

;)))
http://www.youtube.com/watch?v=OJuVGsPykvY

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

zezowate szczęście - idiota?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Postawa Arka111 jest swietna i godna nasladowania.
Maruda,ze masz ciocie w psychiatryku to wszyscy wiedza,ale to wcale nie daje ci wolnej reki do pisania bzdur.
Moglbys sam CUS zgubic i pisac tu w rozterce jako KutafosDesperados to z checia bym wkleil swoje KTO ZNALAZL MA,A DUPEK ŁKA.
Tak trzymaj Arku111!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.opera-mini.net)
Data: 10-03-12 06:19

i mnie już denerwuje. Ile można?Jesteś matematyczny i nic nie wnosisz nowego do żadnego tematu. Powtarzasz się i robisz to w tak nachalny sposób,że ludzie mają cię powoli dosyć. Czy taki jest sens tej twojej nowej ewangelizacji?


___________________________________________________________

hahaha ...
Mówisz cytuję :

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.opera-mini.net)
Data: 10-03-12 06:20

"monotematyczny miało być. słownik kiepsko działa:)"

Nie jestem monotematyczny co kłamliwie mi zarzucasz.
Aktywnie wypowiadam się w różnych tematach w kontekście ludzi którzy mają od wieków totalny wpływ na wszystkie tematy - aspekty życia społeczno religijnego i religijno politycznego od naturalnego poczęcia aż do naturalnej śmierci mając totalny wpływ na całe życie teraz i po śmierci (?)

Kogo chcesz oszukać siebie czy tych co czytają twoje wypowiedzi. Dlaczego mnie dyskredytujesz w oczach czytelników?
Komu i czemu ta Twoje postawa wobec mnie służy ?

Mówiesz cytuje :

"... nowej ewangelizacji ?" (?)

A co uważasz że Ewangelia się zmieniła a może jakaś nowa ewangelia została odkryta kapłani po rzymskokatolickich parafiach tyle o nowej ewangelizacji już powiedzieli że w zasadzie nie dziwię się że ludzie mówią o tym jakby to było normalne zjawisko o dobrym podłożu tymczasem tak nie jest.


Ewangelia się nie zmieniła i nie odkryto nowej ewangelii jedynie co się zmieniło to wymiana pokoleniowe niebezinteresownych kapłanów niebezinteresownie ewangelizujących ludzi we własnym interesie i dla własnych korzyści stąd nowe podejście dopasowane do nowych potrzeb i możliwości świętego - nietykalnego złotego interesu kapłanów dla których Jezus jest narzędziem zaspokajania kolektywnych potrzeb ludzi o które oparte są na ofierze z ludzi zbieranej jako żniwo złudniej wiary.

Tyle od dawna się mówi po parafiach Nowej Ewangelizacji o której sam wspominasz. czy to znaczy że poprzednia ewangelizacja przez wieki kultywowana w tym kościele się nie sprawdziła ?

Zapewniam cię że tak samo jak złudna była dotychczasowa ewangelizacja tak samo złudna jest nowa ewangelizacja ponieważ obydwie są niespójne z Ewangelią Jezusa i ta "nowa" wywodzi się z tej "starej" i lansowana przez to samo środowisko.

Kiedy kapłani tak jak np. kobieta zmieni swój wizerunek np. kieckę i zrobi sobie nowy makijaż nie będzie bardziej uczciwa i lepsza od poprzedniej wersji co najwyżej będzie bardziej atrakcyjna na zewnątrz wewnętrznie będąc tym samym złem zewnętrznie dzięki zabiegom to zło jak dźwignią większej złudy pomnoży wobec tych co będą nawiązywać złudnie w dobrej wierze nowe relacje. Tak samo jest ze złudą tych kapłanów prowadzących złudnie nową ewangelizację.

O czym to świadczy ...


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 10-03-12 08:51

Jak widzę wpisy Mr_Andrzeja rozumiem co znaczy powiedzenie: "pluć mu w twarz, a on myśli, że deszcz pada".

____________________________________________________________


taa...

W originale jest pluj świni w oczy a ona mówi że ciepły deszcz pada.
Powiedzenie powstało w związku z znaną książką fabularyzowaną filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Treść tej książki oraz filmu opowiada o sytuacji społeczeństwa w którym świnie są liderami społecznymi w społeczeństwie które swoimi manipulacjami zakłamują i wykorzystują do własnych świńskich potrzeb mniej więcej tak jak kapłani do własnych kolektywnych świńskich potrzeb wykorzystują KOŚCIÓŁ w którym ludzie przysłowiowo plują im w oczy
a oni przysłowiowo mówią że ciepły deszcz pada mając za przeproszeniem w dupie tych ludzi.

Poza tym że widać to w telewizji publicznej w której nazywa się Księży - kapłanów pasibrzuchami ...

... Było to wyraźnie widoczne kilkanaście dni temu podczas pikiety - demonstracji grupowego protestu parafian przed Kurią i Katedrą Biskupa w Łomży.

Pomimo że akcja protestacyjna miała miejsce w dzień powszedni i w godzinach pracy kościelnych urzędników którzy byli za tymi kościelnych murami obecni to odcięli się od protestujących tam ludzi zachowując wobec nich swoją arcy kapłańską - świńską arogancję i ignorancje


Oni stoją na piedestałach społecznych przemawiając do ludzi z ołtarzy budowanych ze społecznej ofiary na własne potrzeby organizując społeczeństwo do własnych kolektywnych kapłańskich potrzeb jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy. Podobnie jak Kapłani którzy manipulując ludźmi do własnych celów ukrzyżowali życie Boże również Jezusa na początku Naszej Ery

O czym to świadczy ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

JAKIE NAJLEPSZE GLOSNIKI DO KOMPUTERA + subwoofer PROSZE O PODPOWIEDZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Żadna z w/wm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

ja tam podłączyłem pod amplituner i zajebiśc.e nie trza nic lepszego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

poproszę numer do baru gdzie można zjeść chińskie dania,jest w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Skoro post w sprawie dekoracji został założony, nie będę zaśmiecać forum oddzielnym i dołączę się do tego:)

Szukam par, które biorą ślub 28 lipca 2012 w Kościele na Poznańskiej (Parafia pw. NMP Częstochowskiej) w celu uzgodnienia dekoracji kościoła:) -kontakt spawn1112@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Trzeba anulować, bo my przegramy\\\", nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy - to standardy rodem z PiSuaru.

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 10-03-12 09:04

To w takim razie o czym ty ciągle mówisz? Bo już się gubię. Ganisz kapłanów, ganisz ludzi na forum, zarzucając, że skoro nie zgadzają się z tobą - są przeciwko tobie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale ty nie szanujesz innego - tylko swój punkt widzenia, naznaczony swoimi doświadczeniami, o których doniośle wszystkim przypominasz. Tak naprawdę to mam dość twoich postów rozbuchanych objętościowo poprzez zdjęcia zaśmiecające to forum. Sama treść tych zdjęć nie zasługuje na ich formę podania. Przestań więc zniesmaczać innym użytkownikom forum ich uczucia religijne poprzez zamieszczanie zdjęć pod twoimi postami - chociażby z szacunku dla przedstawianych na tych zdjęciach postaci.


___________________________________________________________

Twoja wypowiedź w stosunku do mnie jest nie spójna z treścią moich wypowiedzi oraz niespójna sama w sobie jako niespójna z rzeczywistością do której się odnosi i z która się rozmija.

1) Wyraźnie jasno i wprost porostu po polsku - w Twoim ojczystym języku i w duchu Twojej religijnej narodowej tradycji bez ogródek mówię o tym świadectwie prawdy które zawiera Ewangelia Jezusa i które dotyczy całokształtu fundamentów życia społecznego na Ziemi Łomżyńskiej

2) Gubisz się (?) to znaczy że zaczynasz myśleć o tym o czym do tej pory nie myślałeś. Gubi się ten kto szuka drogi na jej początku wkładając wysiłek umysłowy w jej wytyczenie jest to właściwe dla samodzielnie myślących zgodnie z zasadą nie myli się ten kto nic nie robi. No chyba że jesteś umysłowo chory wówczas twoje zagubienie wynika z choroby o która cie na razie nie posądzam.

3) To prawda ganie kapłanów - oni sami siebie nie będą ganić kolektywie ukrywając zło którego są obłudnymi twórcami i strażnikami

4) To prawda nie zgadzam się z ludźmi ale tylko tymi i tylko wtedy gdy oni nie są zgodni z Duchem Prawdy na którym opiera się autentyczna Ewangelia Jezusa w której spisano oryginalną naukę Jezusa którą on sam poświadczył świadectwem prawdy w której podstępnie w służbie społecznych owoców religijnego zakłamania zaszczuto Jemu życie Boże które niewątpliwie reprezentował tak jak każdy dobry człowiek.


5) To prawda każdy ma swoje zdanie niektórym ludziom odbiera się prawo do wypowiadania tego zdania. Często robią to Ci którzy tak jak kapłani uzurpują sobie prawo do swojego jedynie słusznego zdania zdania.
Innymi słowy nikt nie ma prawa do jedynie swojego zdania ale każdy powinien mieć prawo do jego godnego wypowiadania ponieważ jeśli każdy uzurpował by sobie prawo do swojego zdania powstała by spirala przemocy konfliktów społecznych sięgających nieba.

6) Niesłusznie mówisz mijając się z prawdą że nie szanują innego punktu widzenia niż mój. Ja nie wypowiadam się z punktu widzenia który jest tylko jedynie moim punktem widzenia. Jeśli tego nie dostrzegasz to nie znaczy że tak nie jest.

5) Niesłusznie mówisz mijając się z prawdą że jest to tylko mój punkt widzenia naznaczony tylko moimi doświadczeniami co wyraźnie widać w załącznikach *jpg oraz treści na której powstała Nowa Era vel Nasza Era vel Nowy Testament

6) Tak naprawdę jeśli masz dość moich postów nie przez ich wymowną objętość i równie wymowną grafikę ale przez prawdę z którą boleśnie się zderzasz i przez to chcesz ja z stąd usunąć jak pryszcze z dojrzewającej niedojrzałej twarzy dążąc do jej doskonałego oblicza.

7) Dążysz do oczyszczenia forumowej atmosfery w podobny sposób jak kapłani tacy jak Ci na zdjęciach któryż przez wieki oczyszczali a raczej zakłamywali wizerunek KOŚCIOŁA dbając o jego świętość kolektywnie ukrywali zło przed ludźmi i zamiatali pod swoje kościelne dywany przyczyny i skutki tego zła którego są świętymi - nietykalnymi - bezkarnymi kolektywnymi twórcami i strażnikami działającymi pod hasłem "Oto Wielka Tajemnica Wiary"

8) Czyżby Twoim skromnym zdaniem uczucia religijne były ważniejsze od prawdy która w te uczucia godzi ?
Czyżby Twoim skromnym zdaniem ludzie mijający się z prawdą zasługują na szacunek przez to że stoją na religijnych piedestałach z góry patrząc na ludzi jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy ?

O czym to świadczy ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org