czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \"Czuję się osobiście urażony\"

wpm


Zastanawia mnie jaki ty masz w tym cel , że tak bezustannie du pą szczekasz ? Tematyka twoich postów bezustannie krąży wokoło handlu , galerii , ewentualnie nieruchomości . Ciągle dyskredytujesz innych i do znudzenia głosisz swoje " mądrości " : " najlepsze miejsce na handel to okolice Mazowieckiej " ,

Czytając twoje posty z ostatnich dni, gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,
a ostatnio w temacie : Dobry fotograf na ślub , 28-02-12 o11:41 , napisałeś : " dlaczego ty mi prace zabierasz?ja jz jestem zdecydowany ta te impreze,nie wtracaj sie gdzie cie nieprosza. "


... odnoszę wrażenie, że ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?





Autor: Zenit , masz tu info co on za jeden ten TRANSWESTYTA

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496269&t=496269

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

CMOKNIJCIE MNIE GDZIES FRAJERZY... NOCHY W KLEJ I SPAĆ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

Silnik od motorynki, komara, rometa czy cos w tym stylu? Na chodzie musi byc. Cena do ustalenia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

WPM sorki ale ty jestes troche cofnieta w rozwoju...twoje posty nie maja ladu i skladu..jestes typowym nienawistnym czlekiem..nic ci nie pasi nic nie lubisz itd...
z takim podejsciem to cie kazdy pracodawca z roboty wyp...i...
u mnie napewno zatrudnienia bys nie znalazla..zero kultury zero jakiegokolwiek szacunku do czlowieka...wroc do szkoly..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

Karturo wrzuć link do tej stronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

widze ze nie tylko mnie wkur.......... ten koleś jest okropny wszedzie te swoje 5 groszy musi dodac. co to za typ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

A no i wszystko jasne, dziewczynka pracująca w sklepie, która zarabia 1000zł i do tego odkłada! Stać ją na wszystko, nie zna życia i ma problemy z poprawną pisownią, czyli nie jest zbyt inteligentna. Odkładasz pewnie całe okrągłe 1000zł, które zarobisz? No pewnie, skoro mama da Ci jeść spać i jeszcze ubierze. Ale niebawem szef odda Ci sklep i "zobaczymy kto jest głupi" :D Kto jak kto, ale Ty nie powinnaś tak szczekać i to w takich tematach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

dzieki serdeczne chłopcy. no no zezus zaskoczyłeś mnie. jednak potrafisz byc mily pozdrawiam koledzy forumowicze. buzka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

Wesmy sie za prace,tylko sila sie liczy,nie badzmy nieudacznikami zyciowymi,takimi jak debilami,kretynami,swirami,tylko pokarzmy co potrafimy w zyciu zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\\\\\"Czuję się osobiście urażony\\\\\\\"

:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

ale tego to już dawno nie słyszałem...... ;-) http://www.youtube.com/watch?v=eP5wNDeGqLk&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\\\\\"Czuję się osobiście urażony\\\\\\\"

Kto to wszystko czyta - no kto ??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wybuchla-wojna-o-pranie-brudnych-pieniedzy-dla-PO,wid,14316501,wiadomosc.html

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

o matko kochana ilu było świadków zajścia , a biedny pies wśród tylu ludzi zginął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczewski żegna się z funkcją marszałka Senatu. \\\"Czuję się osobiście urażony\\\"

ja też już dostałam i nawet część wydałam :)
a jeśli PUP nie wysłał PIT 11 to trzeba się do nich po fatygować i wyjąśnić sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org