piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz Niepodległości 2019

No nie da się czytać, tego co Ty wypisujesz... "W Polsce emerytura jest 700 zl srednio to i takie zarobki powinni byc miesiecznie."??!! Emerytury dostaje się jakiś tam procent od ostatniej wypłaty-przynajmniej tak jest w policji, lasach państwowych itp..
I co na emeryturze w wieku 67 lat też będziesz się rodziców trzymać?? hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019


kiedy i gdzie ona miała się czegokolwiek nauczyć ?

Nie dziwcie się że bzdury wypisuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Szuka! Ja nie jestem jedna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019




Wow ... Dzięki biess.... Miłego dnia....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Proszę o pomoc! Może ktoś widział gdzieś zabitego psa, to chciałabym go chociaż pochować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Życzę ja.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

widze ze ten koles dziala na nerwy wielu ludziom.
ja juz pisalam kim on dla mnie jest - psycholem
albo placa mu za aktywnosc na forum bo jest cos takiego.
on kobietom sklada zyczenia na dzien kobiet ale jak je potrafi pieknie wyzywac. tak jak mnie.
czlowiek na forum nie moze o normalne rzeczy sie zapytac bo w zamian dostaje glupie odpowiedzi i wyzwiska. tak ze drugiego czlowieka do agresji doprowadza. i sam sie nakreca.
zaproponowalam mu spotkanie na zywo prosto w oczy zeby mi powiedzial co o mnie mysli ale widze ze spekal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

nie da się w tych czasach prowadzić biznesu bez reklamy za dużo wszystkiego żeby się wybić czasy komuny minęły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019


panda19833

Głupia, kłótliwa BABO, coś się tak przyczepiła jak gów.no du.py ?
Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to byś dostała rabat !
Najlepszym przykładem nieskończoności jest twoja głupota .
Po kigo wała ja mam się z tobą spotykać, żebyś zrobiła mi wodę z mózgu ? Wali mnie to co ty sobie myślisz i piszesz . Jak się spotkamy, to myślisz, że to coś zmieni, przecież ty jesteś niereformowalna. A czego ja mam się bać, za ucho mnie wytarmosisz czy w pompkę pocałujesz ?
Pisałem ci , że szanuję TYLKO kobiety , które na to zasługują , a jak by co , to nie miałbym żadnych skrupułów by ci nie oddać , gdybyś naruszyła pierwsza moją nietykalność fizyczną . Nie zamierzam się z tobą spotykać i dalej dyskutować .

żegnam ozięble !
(_?_)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

no to fakt brak konsekwencji, ale czy realizmu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

wpm a tak na marginesie- dlaczego Ty w pracy nie jesteś, tylko na forum klikasz? hę? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019



myśleć można swoje , ale pisać to zgodnie z literą prawa , a nie jak komu coś się wydaje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019


taki to pracownik ,

jaka praca taka płaca !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Cale zastepy policji i strazy pozarnej przeczesuja pola, lasy i doliny. Irenaka siedzi w domu i koordynuje akcje poprzez forum 4lomza ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

napisz na poczte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

GRATULUJE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

czyli pierdzisz w fotel i nic nie robisz. Żadnych aspiracji, zero rozwoju osobistego i perspektyw. Gratuluję. W sumie się nie dziwię, skoro nawet ortografii Cię nie nauczyli, to tylko KLIENTÓW możesz co najwyżej przyjmować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

wpm
się wymądrzasz, że 800 złotych starczy i w takiej wysokości powinny być wypłacane pense? Zastanowiłaś się nad tym, co piszesz? Popieram zdanie aluska.

Nie nazwałbym tego, co ty nazywasz pracą. Sorry. No bo jaka to jest sprawiedliwość, jeśli Ty siedzisz ' sobie w wygodnym fotelu i czekasz sobie na KLIJENTA ', a ktoś drugi musi zapieprzać na magazynie? Wkurza mnie niemiłosiernie sposób, w jaki kwitujesz podejście młodych do pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

aikon1- napisz na moja poczte ok againteria1011@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

kiedy i gdzie ona miała się czegokolwiek nauczyć ?

Nie dziwcie się że bzdury wypisuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

ponoć saszetki z zupek chińskich trzeba jeść i 1,5x lepsze działanie niż zelixa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Edvajzer masz racje. Ciekawe czy ona W OGÓLE gdzieś pracuje.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Jesli mi szef odda sklep zaprosze was do siebie,powiedzial ze moze odda mi go w dzierzawe wtedy zobaczymy kto jest tu glupi a kto musi tyrac jak niewolnik i kto wiecej zarabia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

<<<<<<<<<<edvajzer<<<<<<<<<<<


Napisze Tobie tak,kiedys szukalismy dziewczyny do pracy,obojetnie jaka by niebyla nienadawala sie do niczego,sama jestem dziewczyno to wiem,ja jestem uczciwa co do mego pracodawcy,a ona chciala od razu knuc,opowiadala jaki to on jest,jaki brzydki jaki glupi ze trzeba nic nierobic zeby mial on gorzej,ale to niebyla jedna osoba bylo takich wiele, i jak ja mam miec dobra opinie o pracownikach.Moze ja jestem inna osoba jak wszystkie ale na pracy mi zalezy,jesli pracodawca niezarobi to dlaczego ja mam miec wyplate?
.Sama bym z niej zrezygnowala,a wiecie dlaczego?bo bym niebyla osoba,pracownikiem,dochodowym,poprostu trutniem w ulu,i ja zrobie wszystko zeby firma dobrze prosperowala,zeby szefostwo byli ze mnie zadowoleni,a wy myslcie jak chcecie!!! I DALEJ ZA ZEBRACTWEM PO MIESCIE SIE BUJAJCIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

i co cisza??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Numer 14 :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Atrakcją dla przejezdnych jest gościu na Zjeździe z żaglowcem na ręku. Wrósł już w krajobraz ulicy Zjazd za WORDem. Dać mu ze dwie garście tych breloczków czy innych dupereli i będzie wciskał warszawiakom. A jeszcze może coś zarobi na tej promocji miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2019

Ja już pół roku czekam na pomoc z PUP,nawet mialam miec juz staz i nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org