piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Kłamstwo smoleńskie się wypaliło!!!

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi

____________________________________________________________


To prawda.

Skoro na forum Tobie duszno się robi to wyjdź sobie na powietrze,
odchodząc od komputera nie zapomnij że w ten sposób nie uciekniesz od rzeczywistości która jest przytłaczająca jak to o czym tu piszę i przytłaczająco dotyczy w większym lub mniejszym stopniu bezpośrednio i pośrednio osobiści i społecznie wszystkich mieszkańców parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.


Moje posty nie są dziełem przypadku i fantazji a treść w nich zawarta nie jest literaturą piękną ani żadną inną literacką fikcją podobną do tej która została zapisana w znanej książce i fabularyzowana filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Ten mój post nie pierwszy i nie ostatni to owoc doświadczeń świadectwa danego prawdzie przez Jezusa na początku Naszej Ery - Jezusa zaszczutego religijnym krzyżem przez religijnych współwyznawców którym przewodzili kapłani tak samo w dobrej wierze i w trosce o ład religijny tak jak dziś na przykład w Rzymskokatolickiej parafii do której należy moja chrześcijańska rodzina.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać również błędnym kołem toczy się religijna historia nie tylko ta katolicka po kapłańsku manipulowana historia Kościoła
na której czele odwiecznie są kapłani mordujący dla własnych korzyści życie Boże między ludźmi nie tylko życie Jezusa który zagrażał ich religijnym świętym - nietykalnym świątynnym interesom. Podobnie jest dziś na odwiecznie religijnej Ziemi Łomżyńskiej


O czym to świadczy ...

facmen




 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Kłamstwo smoleńskie się wypaliło!!!   
facmen 10-11-19 19:38 
 Re: Kłamstwo smoleńskie się wypaliło!!!   
Dodek 10-11-19 23:01 
 Re: Kłamstwo smoleńskie się wypaliło!!!   
ziomex 11-11-19 07:47 
 Re: Kłamstwo smoleńskie się wypaliło!!!   
Dodek 11-11-19 08:37 
 Re: Kłamstwo smoleńskie się wypaliło!!!   
facmen 11-11-19 11:36 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org