piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

No ja wiem jakie są obecnie składki, bo je płacę. Przypomnij sobie ile razy w ubiegłym roku było podwyżek ZUSu? A ile od początku tego roku było podwyżek? Więc czemu akurat tym razem zapowiedzi podwyżki miałyby się nie potwierdzić? Ja nie biorę tego do siebie. Powiem więcej, ja bym chciał się pomylić... chciałbym, żeby zapowiedzi podwyżek były pomyłką i z całego serca życzę Tobie, sobie i innym, żebyś miał rację, że podwyżka tym razem nie dojdzie do skutku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

Niestety poza sklepami, ktore wymienilas raczej nic wiecej nie znajdziesz, jest jeszcze Cocodrillo na Dwornej ale nie wiem czy sa tam buciki.
Najlepiej to chyba zerknac na Allegro, jesli zna sie dlugosc stopy dziecka to bez problemu kupi sie odpowiednie obuwie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

Lubie :-)

http://www.youtube.com/watch?v=WupYyRFevzM&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

Prawie tysiac zlotych skladek to jest bardzo duzo...dlaczego Panstwo nie bierze pod uwage tego, ze dla wlasciciela firmy, ktora przynosi miesieczne dochody niech bedzie ok 10.000zl ten tysiac to jest nic, ale powiedzmy firma jednoosoba np. fryzjerka, ktora sama pracuje w swoim salonie i zarabia max 4.000 bo wiecej chyba sie nie da, odda ten tysiac, plus drugi tysiac za lokal i zostaje jej 2 tys zl minus produkty to jest ok 1500zl na reke. czy to nie jest niesprawiedliwe? Ja sie wcale nie dziwie, ze coraz wiecej osob pracuje na czarno, badz zaklada firmy za granica...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

9-18 albo 17 / w sb do 14 na Dwornej obok sklepu z herbatami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

abyscie sie nie zdziwili tylko... Znajoma miala cywilniak i chciala ochrzcic dziecko, nigdzie nie chcieli, wiec jak gadaja poszli do Kapucynow i tam, zonk. Stwierdzili, ze skoro zyja razem i chca ochrzcic dziecko to nic nie stoi na przeszkodzie do koscielnego.. Wiec nie zakladaj z gory, ze wszystko pojdzie z gorki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od kiedy Maciuś robi za przybocznego Mariuszka ?

Moim zdaniem jesli przebywasz za granicą to powinnas zglosic sie do kosciola gdzie jest odprawiana polska msza i tam porozmawiac z ksiedzem,i z tego co ja wiem to polscy księża nie robią zadnych problemów czy masz cywilniak czy slub koscielny to dziecko ochrzczą:)powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org