czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

no to czemu jak ja wychodzę przed pracę to widzę jak na dłoni postępy w budowie ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

przecież handel upadł kto będzie płacił czynsz 10 tysi i jeszcze na zadupiu
to od dawna był porąbany pomysł za dużo handlu a za mało usług
wpm masz racje tym razem -sory za błędy


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

http://www.youtube.com/watch?v=e2X-1sx4uWc&feature=player_embedded#! od 1:05 wywiad w zakladzie JBB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Bardzo trafna uwaga do administratora. Sam ma kilka rzeczy dla maluszków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

a ja jestem studentką ładnie śpiewam takie były opinie i chciała bym
się dostać do jakiegoś sensownego zespołu który gra na weselach
proszę o poważne propozycje to potem dam kontakt
i bez jaj bo poukręcam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Chce kupić podkład pod panele podłogowe marki vox. Czy ktoś już go kiedyś kupował i jak się sprawdza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

A ja uważam coś zupełnie innego. Nie liczy się tu lokalizacja a jakość usług, ale też atrakcyjność sklepów (firm), oraz oczywiście ceny towarów, adekwatne do zasobności portfeli łomżyńskich konsumentów. Już dawno jeździmy na zakupy do galerii w B-stoku i Wa-wie. To nie są sklepy, do których chodzi się jak do Biedronki - po spożywkę z najniższej półki. Jeżeli będą tam fajne ciuchy, materiały budowlane i sprzęt RTV AGD w dobrych cenach, to pojedziemy tam, chociażby autobusem MPK. W przeciwnym razie pójdą z torbami po roku funkcjonowania. Przyszłość pokaże już niedługo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

dopiero jak coś w tym kraju się zmieni to może niebędziemy musieli
spłacać kredytu za mieszkanie 30 lat ale jak narazie klika żądzi
i możecie narzekać muwić co po ile ma być
a i tak niedługo taka łomża będzie miastem widmo
rencistów i emerytów-masakra klika też w ŁOMŻY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.




wpm

dopÓki takie BARANY jak ty , nie będą w eMPforii wypisywać takich bzdur i NIE WEZMĄ się za myślenie , to będzie dobrze ,

Zastanawia mnie jaki ty masz w tym cel , że tak bezustannie du pą szczekasz ? Tematyka twoich postów bezustannie krąży wokoło handlu , galerii , ewentualnie nieruchomości . Ciągle dyskredytujesz innych i do znudzenia głosisz swoje " mądrości " : " najlepsze miejsce na handel to okolice Mazowieckiej " ,

Czytając twoje posty z ostatnich dni, gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,
a ostatnio w temacie : Dobry fotograf na ślub , 28-02-12 o11:41 , napisałeś : " dlaczego ty mi prace zabierasz?ja jz jestem zdecydowany ta te impreze,nie wtracaj sie gdzie cie nieprosza. "


... odnoszę wrażenie, że ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

- ty mi loda , ja ci w du.pę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

W odniesieniu jak wyżej i jak w temacie :

Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi - Tej Ziemi

nie tylko tego Portalu na odwiecznie religijnie i po katolicku suwerennej Ziemi Łomżyńskiej

Skąd to wołanie co jest jego przyczyną ?


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.


wpm

dopÓki takie BARANY jak ty , nie będą w eMPforii wypisywać takich bzdur i NIE WEZMĄ się za myślenie , to będzie dobrze ,



wpm napisał : Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 02-03-12 08:32
...... tu chodzi o zeczywistosc myslenia,ale z tego co widze to jest z mysleniem i analiza rynku skapo,oczywiscie ludzie przeplacaja za nieruchomosci,........... za 5 lat nawet 50%tego niewezma jak rynek sie ustabilizuje i opadnie ta empforia.Ale z tego co widac dopuki banki daja kredyty jest ok ......





Zastanawia mnie jaki ty masz w tym cel , że tak bezustannie du pą szczekasz ? Tematyka twoich postów bezustannie krąży wokoło handlu , galerii , ewentualnie nieruchomości . Ciągle dyskredytujesz innych i do znudzenia głosisz swoje " mądrości " : " najlepsze miejsce na handel to okolice Mazowieckiej " ,

Czytając twoje posty z ostatnich dni, gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,
a ostatnio w temacie : Dobry fotograf na ślub , 28-02-12 o11:41 , napisałeś : " dlaczego ty mi prace zabierasz?ja jz jestem zdecydowany ta te impreze,nie wtracaj sie gdzie cie nieprosza. "


... odnoszę wrażenie, że ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

- ty mi loda , ja ci w du.pę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

nie zwracajce uwagi na zezowatego kupil garaz za 40 tysiecy i trzesie tylkiem ze zrobil xskup swego zycia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.



dr Andy C , niestety numeru nie znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.



A co byka obchodzi jak się krowa cieli ?

Co Was obchodzi KTO tam będzie kupował ?

Od przybytku, głowa nie boli, za Wasze budują ?, niech się martwią inwestorzy .

Inna sprawa, co tam będzie i jakie "cudo" postawią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.


JAKO tako ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

zezowate szczescie!!!!



juz wczesniej pisalam ze jestes DAUN zyciowy,niestety takie miernoty jak ty tez musza zrec i srac,ale ty zatruwasz wszystko jak ta sol,tacy ludzie jak ty powinni byc odizolowani od swiata,niemasz pojecia o niczym,ale co sie dziwic zaden DAUN NIEMA POJECIA to jest choroba od dziecinstwa,powinienies popatrzec na swoje posty co piszesz debilu,jesli ja zarabiam 1200zl miesiecznie to ile mam zaplacic za mieszkanie 1m2 nieudaczniku max 1500zl kretynie,takie sa prawa rynku a nie ceny z kosmosu wziete,ale tak jak pisales ze sprzedajesz pietruszke z rodzina gdzies na RYNKU czy jakos tak to sie niedziwie tobie,pozatym masz jakas tam psia bude do sprzedania i cenisz ja jak za zamek po 2000-3000tys zl szukaj nadal debila co ci zaplaci,a ty kupisz wiecej pietruszki,co za kretyn zyciowy szok!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

to ktos wogle chodził tam ze swoijm psem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Albo ogłoszenie przyjmę na staż osobę niepełnosprawną. Nie dość, że nic nie zapłacą za pracownika to jeszcze będą mieli profity za jego grupę inwalidzką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Zobaczcie czemu zniknęła z miasta

http://www.youtube.com/watch?v=8SzZTjM8o3w&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Monisiu piszę się szkolą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Chce Ci się częściej jak żonie ?

.. a jak juz jej sie zachce to na Twoich checiach sie konczy? Hydraulika siada?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

wiem .i gupię komentarzę to dla siebie zatrzymajcię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Robciu weźmiemy Marudę na sędzię naszego zakładu i jutro możemy się przekonać kto wygra. Chyba że...... ;) Pozdrawiam i zmykam do pracy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

: biess(pieczny) żebym nie był pewien to bym ci kitu nie wciskał :)
miłej pracy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Pewny jesteś??? To co stoi Ci na przeszkodzie by iść na ten zakład?? Dobrze wiesz że przegrasz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Gotowaliście dzisiaj wode w czajniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Potrzebuję nr telefonu do mechanika na Polowej naprzeciwko Urzędu Skarbowego. Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.



Przydałby się też dział o zagubionych psach , kotach i fretkach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedzielne wybory oznaczają jedno, - Polacy kontra okupant.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org