wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budki paragon hańby prawdziwy

to Ty masz się dostosować do wymagań pracodawcy , a nie na odwrót !

szkoda, że nie stawiasz jeszcze warunku : mogę łaskawie pracować w pon - 16:48 do 19:17 , wt - 17:20 do 20:14 , śr - wolne , czw - 19: 52 do 20:30 itp itd ...

wrzuć na luz !
czekaj do wakacji ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Jakakolwiek praca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

JuleX jurz ci pisali rze nic z tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Fantasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Pan zezowate szczęście napisał "osoby przed ukończeniem 16 roku życia nie mogą dżwigać , nie mogą też pracować na nocną zmianę , jest wiele innych ograniczeń ... " ale ja niedługo skończy 16 lat, wiec skoro przed skaczeniem 16 roku życia nie mogą dźwigać to po skończeniu 16 lat mogą dźwigać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy


Polak potrafi , zobaczcie dla większości nacji dawka śmiertelna to 3 promile , a u nas niejeden to dopiero zaczyna się rozkręcać a i za kółko siada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Julex wrzuć e maila.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

To mam dobrą wiadomość w marcu ma powstać tania jatka z mięsem i sklep z przeterminowaną żywnością.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

A ta wieś jest 24km od Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

ja rowniez jade ale o 10.00 rano
moonlight2@interia.eu


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Po pierwsze szpitalem nie zarządza miasto i nie miasto daje pieniądze na utrzymanie szpitala tylko Urząd Marszałkowski w Białymstoku, gdyż jest to szpital wojewódzki a nie miejski jakbyś nie wiedział ! Po drugie pisząc że u nas tylko premie itd... to poczytaj na czym polega prywatyzacja. Ponieważ jakbyś nie wiedział i nie wiesz to na utrzymanie jednostek miejskich, zakładów miejskich płacisz ty jako podatnik, za energię również płacisz ty, czyli płacisz podwójnie ! więc twoje i wasze rozważania dążą do nikąd, gdyż prywatyzacja na logikę może wam jedynie jako ciemnym podatnikom, którzy nie wiedzą tak naprawdę za co płacą zmniejszyć koszty co przyniesie kolejne oszczędności dla miasta, ktore można dla przykładu przeznaczyć na budowę lub remont twojej drogi dojazdowej do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Jakbyś był troche starszy to zapraszam do UK.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

to może : mala-mi zaproś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

to jednak nie chcesz pracować , jak tak grymasisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budki paragon hańby prawdziwy

Witam ! Czy dojeżdża ktoś może rano (poniedziałek - piątek ) z Łomży do Zambrowa ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org