piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

Zainteresowany ktoś płytą główną do komputera pod AM2+ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

Witam serdecznie. Sprzedam Ford Focus C-Max 2004r., 1.8 benzyna, 140 000km przebiegu. Zarejestrowany w Norwegii. Samochód w stanie bardzo dobrym! Do obejrzenia w Łomży. Niedługo mam zamiar pojechać nim do Norwegii. Cena bardzo okazyjna(jak na norweskie warunki:)). Po weekendzie mogę wysłać zainteresowanym zdjęcia. Gdyby ktoś był zainteresowany to piszcie na mail: pawlak16@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

Napisałem "Więc, jak? Macie jakieś propozycje gdzie mam szukać?", więc jeżeli nie masz propozycji gdzie mógł bym szukać to po prostu nie pisz nic, a nie piszesz jakieś perdoły i ludzi wkurzasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

nie wchodź w to dziadostwo miałem piec na olej i rachunki za olej mnie wykańczały. Założyłem pompę ciepła i odetchnołem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

Kurcze jak nie było by wyjścia to i w sobotę bym mógł pracować, bo bardzo mi zależy na znalezieniu pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

ładna?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

Mała mi jak ty tyle kilometrów będziesz dojeżdżała do pracy to ty nawet na koszty tych dojazdów nie zarobisz!



www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy to zajrzyj tu warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zagrabili 87 miliardów PLN

Pół godziny??? Na napisałem że mam czas od 16 lub od 16:30, a nie że od 16 do 16:30 :D Bo pracować mogę od 20 lub 21 :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org