piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na bezrybiu i rak rybą...

JBB nie powino czekac aż w mediach opublikują ich na tej liście. Powino neizłocznie poinformaowac ,ze stało sie ofiarą tego procederu czynionego przez nieuczciwych sprzedawców i robi wszystko co w ich mocy aby ograniczyć szkody jakie w ten spso nieświadomie wyrzadziło - to chyba proste. Czas leci każda godzina to mniejsza szansa na wyjście z sytuacji kryzysowej z twarzą i tarczą a nie na tarczy. Straty meterialne na pewną będą ale ocaleje to co najwazniejsze dobre imię firmy które da szanse na odrobienie tych strat. Bo kto nie bedzie darzył szacunkiem firmy która sama przyzna sie do niezawinionego błedu a jeszcze podejmuje intensywne działania w celu naprawy zaistniałej sytuacji - no kto.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

z reszta na co tu czekać na lokalnych forach i w mediach już huczy od tego ,że JBB kupowało taką sól . Tego nie da schowac się pod dywan . Biureczko prasowe JBB obudźcie się .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

Witam!
Ja mam piec na olej opałowy (Wiessmann), stoi wyłączony. Mam jeszcze drugi piec na groszek, ale ogrzewam dom drewnem. Poradźcie mi co mam zrobić. Nie chcę narażać się na niepotrzebne koszty.
Jak zakładałam piec olejowy, cena oleju opałowego wynosiła 90 groszy za litr, teraz ponad 4 zł. Nie stać mnie na olej. Teraz podciągnęli mi nitkę gazu ziemnego na ulicy i zastanawiam się , czy warto podłączyć się do gazu. W piecu olejowym jezeli wymienię dysze, to mogę podłączyć się do gazu ziemnego
Koszty ogrzewania domu i wody to:
olejem opałowym to chyba z 7000-8000zł rocznie
drewno (kupilam na jesieni 20m3 pół/pół brzoza i grab)za ok 3500zł i jeszcze sporo zostało.
A teraz gaz ziemny, nie wiem czy warto się podłączyć.
Proszę o opinie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

hummm, mam normalne piece -takie kaflowe i nie mam najmniejszego zamiaru z nich rezygnowac i jeden z nich przerobie na kominek!!:))) poprostu lubie zywy palacy sie ogien! i co mi zrobicie?:)))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

czyli.....oryginalne, unikatowe, tanie. patrzę że cocodrillo zlikwidowali, a na jego miejsce używak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

Daj jakiś namiar do siebie, chętnie zobaczę.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

tak nie wiedzieli?! oglądałem 2 cześć na TTV zaraz po uwadze, wczoraj, koleś odpowiedzialny za dostawy w JBB powiedział, że z takiej firmy nie biorą niczego, a jak mu powiedzieli z tvn że wczoraj przyjechało z tej firmy ich samochód -TIR(mają to nagrane) to udawał że nie miało to miejsca, potem kazał poczekać a na końcu wyprosił,

jak ktoś wypiera się że brał z firmy coś x to jak może nie wiedzieć że było szkodliwe?

normalny człowiek - nic nie ukrywający, powiedział by tak bierzemy, tak to jest zwykła sól, lub mógłby też powiedzieć nie wiem, nie pamiętam czy bierzemy musiałbym sprawdzić... a ten w zaparte że nie na pewno nie....

otwórzcie oczy!!!

toksykolog stwierdził że powoduje raka, wady wrodzone u płodów i dzieci
nie dajcie się ogłupić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na bezrybiu i rak rybą...

http://www.arbeit-thiermann.eu/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org