środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasino, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram //sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku jak w co niektórych miejscowościach nadmorskich.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

to samo się tyczy wykładowców na uczelniach ekonomicznych - większość z nich albo wg niektórych "większa połowa" opowiada o prawach ekonomii i o przedsiębiorstwach i spółkach i podręczniki piszą, ale sami od dekad są na etacie i o prowadzeniu DG a co dopiero spółek nie mają zielonego pojęcia...

A czy prowadzący wspominał o własnych sukcesach? To, że jeździ to jego praca/zlecenie. równie dobrze mógłby opowiadać o znikających gatunkach komatów w dolinie Biebrzy...
Za samo wyjście na scenę i przemawianie do uprzedzonej i przemądrzałej publiczności należy mu się medal za odwagę :D

Przemawianie publiczne znajduje się na drugim miejscu po śmierci (a wg niektórych na pierwszym) w rankingu na rzecz, która Nas najbardziej przeraża:) - wg "amerykańskich" naukowców :)

Inna sprawa - gdyby to ktoś z pierwszej setki Forbes'a lub przynajmniej Wprosta jeździł i motywował... Ale to nie kosztowałoby 10zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

ktos sie wybiera w pt?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Ja mam pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

yy nie strasz bo zwątpię do jutra...
ale to dziwne ,że znieczulenie nie zadziałało, może za krótko lekarz odczekał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

A kto im go funduję?




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy to zajrzyj tu warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Ojciec R masz racje jak sie poznaja kim oni sa od razu kopa i na bruk hehehe,nikt lesera niepotrzebuje hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

starales sie i dali ci kopa tak? HEHEHEHE lidzia0984 chyba turek ci obiecal papiery jak mu dasz hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Proszę pisać na temat!
Stałym bywalcom dziękujemy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

juz dzis widzialem ze sa tansze mieszkania,z gliny lepia na Kazanskiej.Pozatym karton dokladaja na pusty leb hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

oremi masz racje lody zawsze ida,latem czy zima hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

moze i potluczony jak boks sie trenuje hehehe,zajoba tez mozna trenowac czemu nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Wiecie może kto oprócz Pana z Legionów montuje takie radia?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

juz nic niezrobimy,nasz kraj jest sprzedany,a my jako lesery musimy pracowac na inne kraje,wiesz polak jak niema bata to nic niezrobi,musi byc bat nadelbem inaczej lipa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

wiesz wpm smutna prawda ale chyba masz racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

tak znalazłam tą stronę, ale pytam o wasze doświadczenia. Na jedną panią doktor już wywaliłam kupę kasy i nic nie pomogło. Dlatego szukam na prawdę porządnego lekarza, z Łomży najlepiej. Wynalazłam Pana Klepackiego i chcę poznać wasze opinie. Ile bierze za wizytę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Ja równiez polecam. Jesli sam nie potrafi wyleczyc to odpowiednio pokieruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

przecież nic nie pisze o bmw... wiem że młodziaki jeżdżą nimi;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

ja widzialem po co pytasz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

samochodem 20 autobusem 30-35.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Gorąco i szczerze polecam, mój psiak miał nieszczęśliwy wypadek 1 stycznia (NOWY ROK). Lekarz bez problemu nas przyjął. nie jest drogi, interesuje się swoimi "pacjentami" naprawdę dobry fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Popatrzcie więc w jakim zyjemy kraju i jak jest tu szacunek dla obywatela i jaka jest troska o jego zycie i zdrowie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Kilka dni temu kupowałem takie same w Piątnicy (przed orlenem w lewo). Ewentualnie w Łomży w Odmecie lub u Miliszkiewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

odkrywcza ta prawda we wszystkim masz trucizne np z 0,4 kg miesa robia ci 1kg szynki, w parowkach masz ok 30% miesa tylko o chlebie białym nie wspomne nawet





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Witam, zastanawiam się nad :
http://allegro.pl/dekoder-stb-tuner-cyfrowy-dvb-t-wiwa-hd-80-full-hd-i2147913680.html

lub

http://allegro.pl/tuner-cyfrowy-dvb-t-do-tv-naziemnej-urz0089-ursus-i2150503970.html

a może polecacie coś innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Jadąc dziś około13 w Laskowcu,Rydzewie i Miastkowie chłopaki sobie stali .Z tymi 15min to długo legalnie nie pojezdzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Witam
Macie może kontakt do osób które wynajmują limuzyny ,Łomża i okolice. Dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS


Z tą solą to tak jak z olejem opałowym , który cudownie zamienia się w olej napędowy i z podrobionymi dokumentami trafia na rynek paliwowy ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Zezowate szczęście nie przeginaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Narobią krzyku jak zawsze i okaże się że to wcale nie szkodliwe w tak dużym rozcieńczeniu.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

wiec ponawiam -gdzie kuva byla inspekcja sanitarna z LOMZY???? TO JEST PYTANIE - ZA CO BIERZECIE KASE KUVAA????!!! (TO MY WAS UTRZYMUJEMY SMIERDZACE , PRZEKUPNE LENIE )Poki co nie widze ani jednego wpisu z SANEPIDU!!!!!!!!! GDZIE SIE PODZIALI -WSIAKLI???!!!!!!PRZEKUPNE LENIE!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

powinni te pie-dolniki pozamykac zeby ludzi nietruc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

dziekuje za ogromne zaintereswoanie tematem
zgadzam sie z waszymi opiniami jednakze problem polega na 2 czynnikach-po 1sze- nie mam sieci gazu po 2-gie nie mam wystarczajacej ilosci miejsca na sklad opalu-drewno wegiel zatem rozwazam wlasnie instalacje olejaka. mam 75m2 i obecnie za ogrzewnie place roczenie 4380 czyli prawie 4500 zatem zaczalem rozwazac indywidualne podlaczenie c.o. i dlatego poruszylem owy temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

hej. doradzcie mi gdzie moge sie zapisac na prawko? jaki osrodek mi polecicie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

przeczytaj posty sprzed kilku dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

a ile by ci pasowało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Na Wojska Polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Gdzie "zanmowić" to nie mam pojęcia... Ale gdzie ZAMÓWIĆ to może i bym coś poradził...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS



Prawo jest prawem i należy go przestrzegać . To o czym tu piszemy , to wykroczenie i nie tłumaczy to " przestępstwa" .
Co niektórzy nie potrafią czytać tekstu ze zrozumieniem .

Yuffka , miała zupełnie inne intencje i nigdzie nie pisała , że jest osobą bezrobotną , nie narzekała na zasadność mandatu , czy to kwestionowała wysokość kary .

Jednakże w tym konkretnym miejscu , biorąc pod uwagę szczególne okoliczności - głównie tam " przestępcami " są osoby bezrobotne , można by zastosować złagodzenie kary , np wystarczy pouczenie .

Trochę ludzkiej empatii by się przydało . Są inne miejsca , gdzie panowie z Policji mogą wyrobić normę w wystawianiu mandatów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

wiesz co ********** z łaski swojej jak nie masz nic do powiedzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

O to nieżle zalazł ci za skórę :):)
Pewnie rozkochał i porzucił :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Podzielam zdanie lunatyka 19 .
Zna się też na iPodach, iPadach - dla mnie rewelacja. I co ważne nie zdziera !!! Ja jestem laikiem - mi mógłby wcisnąć każdy kit i pewnie bym uwierzyła i zapłaciła - jak jeden <fachowiec> z innego zakładu -który wcześniej usiłował to zrobić :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSUJĘ WYŁĄCZNIE NA PIS

Masakra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org