czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

i

http://www.youtube.com/watch?v=IffhtjB1SEs&feature=fvwrel



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

http://youtu.be/RYr1S0Y0lJw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych



poprawie tym ....

http://www.youtube.com/watch?v=XJtLHtffZvw&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

Myślę ,że Ty zezuś z racji swojego wieku byłeś na tej mszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

No, tylko szkoda, że Ci się nie udało dostać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

: martuchnam Zacznę od poczatku. Ja wyraźiłam swoje zdanie na temat zalozonego tematu. Ty odpowiedziałas na mój post bo nie spodobało ci sie moje zdanie . Opisałas swoje życie , wiec nie pisz mi ze ja sie wpier...lam w czyjes sprawy bo nawet zdanie nie napisałam o Twoim życiu. Naucz sie dziewucho czytac ze zrozumieniem . Gdzie bylas kiedy w szkole tego uczyli?? Pewnie sie gźiłas po kątach w koncu zaszłas w ciążę. życie twoje to to forum 4lomza ,zajmij sie swoimi dziecmi a nie płytkimi wypowiedziami . Jestes bez wykształcenia i bez pracy, sfrustrowaną babą. Moja polemika z toba nie ma sensu. Dlatego nie zniże sie do twojego poziomu i moja dyskusja z tobą dobiegła końca. Jesteś ŻAŁOSNA !!!!! Hehheheeee.....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

mały mówisz o mnie ???
ja trolem ?????
hmmmmmmmmmmmmm :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

W diavolo jest wi-fi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

creative sa zajebiste i mysle ze powinienes sie na to zdecydowac...z creativa posiadalam mp 3 mp 4 glosniki itd..zdecydowanie polecam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Podziemna: Komuniści ich nienawidzili. Poznaj fenomen Narodowych Sił Zbrojnych

Czy jest w Łomży warsztat,zakład gdzie regenerują pompy hamulcowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org