środa, 27 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szajba na punkcie tzw. POlskości

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/polskie-nazwy-zagranicznych-miast-pojawia-sie-na-drogowskazach/stcxw34

...szowinistom kato-narodowym odbija szajba..

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: szajba na punkcie tzw. POlskości

Byłeś kiedyś o np. w Walii? Normą jest podawanie nazw miejscowości w języku angielskim i języku walijskim. W opolskiem są w polskim i niemieckim. A moim zdaniem, na terenie Polski, powinny być podawane nazwy własne po polsku. Ktoś, kto przychodzi do mojego domu powinien się dostosować do zasad panujących w moim domu, a nie wprowadzać własne zasady. Nie powiem. były osoby, które chciałyby abym wprowadził ich zasady. To była ich ostatnia wizyta.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

...liczyłem, że tu De.wotce wydatny stanik pęknie z oburzenia...

Nikt nie ma takiej szajby, jak ryżawy z folksdojczami na punkcie rzeszy.
Spłazowali się totalnie.

Przynajmniej ja Paplaku mam co włożyć w ów stanik,w przeciwieństwie jak ty w gacie. I bez obawy o pęknięcie, bieliznę lubię ładną ale i dobrą,nic nie pęka.

Kasia..

Kiedyś z paplikiem lubiłam polemizować, ale teraz nie - jest coraz bardziej -nięty.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)

Ja najbardziej lubię \" walczyć\" z jego oszczerstwami i pluciem na Polskę i Polaków.

Kasia..

...obie jesteście moimi fankami-oblubienicami...

Chyba na dynię wypadłeś...

Kasia..

na dynie nie muszę nigdzie wypadać, bo mam swoje..., ale dzięki za nieustającą adorację..., jesteś dla mnie jak Anielica Stróżyca, a gdy dołączyła czcigodna Zuzanna to już całkiem czuję się spełniony i komfortowo...

.

.

.

Szajba, to raczej paplikowej antypolskości.

https://magazyn.wp.pl/artykul/bielinski-wiedzial-ze-za-chwile-zginie-dotarlismy-do-rodziny-jego-kata

Wstawiam ten link, aby totalsi i inni nowoczesni nie palili głupa, że nie wiedza dlaczego mamy kłopoty, trudnosci. Dzisiaj nie jest inaczej. Moze nie tak drastycznie, ale w obcych państwach istniały i istnieja specjalne komórki aby nam tylko wszystko niszczyć
Ich \"końcówką\" na forum jest między innymi paplik

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Polemika z paplakiem? A to dobre.
To tak jak polemizować z radiem i nadającą tam np oficer SB stokrotką.

Belzebubi szajbusie:

...dam ci na POczątek zasadniczą radę: piłeś, nie PiSz!

Co prawda w zamieszczonym linku plemię inne niż twoje, ale metody te same. Niszczyć świadomość społeczną , niszczyć spokój społeczny i podważać wszystko co polskie.
Polska? Jaka Polska ? Przecież ty budujesz świat bez granic.
A jak już zbudujesz świat bez granic państwowych to pewnie będziesz budował świat bez granic prywatności, no jak komuna, to komuna.
Wszyscy na kupie.
A sterować tym bajzlem będzie \"niewidzialna ręka\", ta podobno bez narodowości
? :)
A może wszyscy razem przy ognisku ? :)

A póki co papliku, to tu jest Polska.
Wiem, że ci się to nie podoba, ale nie wszystkim musi się to podobać.
Wreszcie te wszystkie zabory, wojny, migracje namieszały i nie we wszystkich płynie polska krew.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

\"A sterować tym bajzlem będzie \\\"niewidzialna ręka\\\", ta podobno bez narodowości\"

Praktycznie wszystkim sterują od bankowości po wzniecanie wojen, ością w gardle są im państwa narodowe,bo wiadomo jak się je rozpieprzy,wymiesza ludzi, zepsuje młodzież to łatwiej potem taką bezmyślną masą sterować,a największy wróg to katolik i jego wiara.

Kasia..

...ale się ważny POczułem o nadzwyczajnych możliwościach oddziaływania na POlskość i POlaków...

Nieeeeeeee ty jesteś taki smród forumowy, bez żadnego oddziaływania, który wszystko co polskie chce wykpić. Ja z kronikarskiego powodu odhaczyłem jedynie, ze na forum jest taki ktoś i się mocno stara.

Nawet w krytyce tego co słusznie należy skrytykować , to i tak zawsze starasz się aby odium spadło na całe społeczeństwo.

Wczoraj Polacy zleli Hiszpanów w siatkówce i ja się z tego bardzo cieszę. Cieszę się, ze \"nasi\" leja , a nie naszych leją.
Dla ciebie to pewnie jacyś Europejczycy grali z innymi Europejczykami

Bo z niego taki Polak jak ze mnie dwudziestoletnia blondynka, niektórzy mają więcej polskości w sercu nie będąc Polakami niż on... Paplak znany jest ze swojego podłego charakteru i nie tylko tu na forum,a opluć i wyśmiać wszystko co polskie to jego specjalność.

Kasia..

...zobaczymy jutro jak POlakom pójdzie w grze p/ko Germańcom, od-Castro-wany Kubańczyk może nie wystarczyć do sukcesu...

De.wotko
...POwiedz Belzebubowi w wielkiej tajemnicy, żeby zmówił dziękczynną zdrowaśkę za Kubańczyka, który gra na chwałę POlską...

Wolę żyć za rządów PiS jak w smrodzie że złodziejami platfusami i ich koalicjami ha ha ha -zygać mi się chce jak pomyślę ile złego poprzednie rządy narobili zła naszemu krajowi i narodowi Polskiemu

Borys-50

No popatrz Paplak nawet taki Kubańczyk mający polską żonę i polskie obywatelstwo ma więcej w sercu tego co polskie jak ty...

Kasia..

...wielu Żydów też ma POlskich, sakramentalnych małżonków, o akcie katolickiego chrztu nawet nie wsPOmnę, jednak ty akceptujesz tylko takiego Żyda, który wisi przybity gwoździami na krzyżu...

Ja akceptuję każdego kto jest człowiekiem,a nie kanalią bez względu na wiarę, pochodzenie,czy kolor skóry.... Więc nie bredź,bo znów ci przypomnę mądre słowa osób żydowskiego pochodzenia, którzy ukazują syf wśród swoich.

Kasia..

.\".wielu Żydów też ma POlskich, sakramentalnych małżonków, o akcie katolickiego chrztu nawet nie wsPOmnę\"

Czyżbyś chciał coś tu pociągnąć temat?😂

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0