czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

widzisz nie wszystko co jest dozwolone jest dobre ale takimu idiocie jak ty odgornie trzeba powiedziec i zakazac narkotyków. az dziw ze to wlasnie ty nie wyskoczyles z 10 piętra..przeciez nie zakazane na co czekasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

Inna niż inni: Moją ciążę prowadził Pijagin, miałam komplikacje i zakończyła się porodem przedwczesnym. Na szczęscie z dzieckiem wszystko w porządku. Nigdy nie zauważyłam aby lekarz odreagowywał na mnie swój zły humor. Zawsze rozwiewał moje wątpliwości, pilnował badan, odpowiadał na pytania, sam informował. W gabinecie spędzałam na pewno więcej czasu niż 10 min. bo samo badanie usg czy wywiad zajmują więcej. Z resztą jakby na mnie jakikolwiek lekarz miał coś odreagowywać to napewno bym mu coś odpowiedziała a nie schowała głowę w piasek i przemilczała. Zwróciłaś uwagę, skoro poczułaś się urażona? W czasie pobytu w szpitalu odwiedza swoje pacjentki, jesli coś się dzieje nawet jak nie ma dyżuru a jest na terenie szpitalnym to zagląda. Zawsze można do niego zadzwonić, gdy coś się dzieje czy to wieczór czy godziny pracy w szpitalu i zawsze udzieli porady. Takie jest moje zdanie i doswiadczenie ze współpracy z tym lekarzem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

a ile dasz filtr kupiony 5 miesięcy temu na 3 letniej gwarancji z wszystkim do zbiorników 200 litrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

Ten z Białegostoku przyjeżdża niedawno chyba. Wcześniej z dzieckiem też do Białegostoku jeździliśmy do chirurga, bo u nas nie było, ale mój rodzinny mi powiedział o tym na Wyszyńskiego. Sprawdziłam- nazywa się Jan Krzysztof Kirejczyk i jest specjalistą chirurgii dziecięcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

bogdan lomza i okolice to dziuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....aaaaaaaaaaaaaa i tu juz nigdy raczej nic nie bedzie...mieszkancy to w wiekszosci dewoci ktorym wszystko przeszkadza ahhh no i zapomnialabym o tym ze lomza rzadzi kosciol...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

martuchnam - jak by Łomżą rządził kościół, to już dawno księżą coś takiego by zorganizowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

nie mam gigi napisałem ci na m@ila .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego PIS mówi o konkretach, a totalne tylko idiotów z siebie robią?

na wieczorek....

http://www.youtube.com/watch?v=KyoaPUAJGAI



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org